Marmara Park

Suzan Kardeş ile Makyözüm Eşim Marmara Park'ta!

Ünlü makyöz ve sanatçı Suzan Kardeş'in eğlence ve müzik dolu sunumuyla gerçekleşecek bu keyifli etkinlikte erkekler eşlerine makyaj yaparak birinci olmaya çalışacak. Eğlence dolu dakikalar için 15 Kasım'da 100 TL ve üzeri alışveriş fişinizi ibraz ederek katılım hakkı kazanmayı unutmayın.

Marmara Park

Marmara Park Kurtuluş Yolu Sergisi!

Milli Mücadelemizin 100. yılında Kurtuluş Yolu sergisi Marmara Park'ta. Bu etkileyici sergiye şahit olmak için herkesi 29 Ekim - 10 Kasım tarihleri arasında bekliyoruz!

Marmara Park

Mars'ı keşfetmeye hazır mısın?

21 - 29 Eylül tarihleri arasında uzay macerası Marmara Park'ta tüm minik ziyaretçilerini bekliyor!

Marmara Park

Plaj Çantanız Marmara Park'tan!

1 - 7 Temmuz tarihleri arasında 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak fiş/faturalarını danışmaya ibraz eden ilk 500 ziyaretçimiz Yıldırım Mayruk imzalı plaj çantasının sahibi olabilir.

Marmara Park

Plaj Çantanız Marmara Park'tan hediye!

1 - 7 Temmuz tarihleri arasında Marmara Park AVM'den 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak fiş/faturalarını danışmaya ibraz eden ilk 500 ziyaretçi Yıldırım Mayruk imzalı plaj çantasının sahibi oluyor.

Marmara Park

Marmara Park'tan ödüllü PUBG turnuvası!

E-spor tutkunlarını 28-29 Haziran'da rekabete ve kazanmaya davet ediyoruz. Birbirinden özel hediyeler ve sürprizlerle dolu turnuvaya kayıt olmayı unutmayın.

Marmara Park

Marmara Park Harikalar Ormanı Çocuk Tiyatrosu Etkinliği!

Marmara Park çocuk tiyatrosu etkinlikleri Harikalar Ormanı ile devam ediyor. 22 Haziran’da 2 seans olarak gerçekleşecek çocuk oyunumuza bütün minikleri bekliyoruz.

Marmara Park

Marmara Park'ta Kalben ile Tanışma Fırsatını Kaçırmayın!

26 Nisan - 2 Mayıs tarihleri arasında Marmara Park’tan en az 200 TL’lik alışveriş yapıp fiş/faturasını danışmaya ibraz edenler arasından seçilecek 3 kişi, 7 Mayıs Marmara Park konserinden önce Kalben ile tanışma fırsatı yakalayacak.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER