Marmara Park

Mars'ı keşfetmeye hazır mısın?

21 - 29 Eylül tarihleri arasında uzay macerası Marmara Park'ta tüm minik ziyaretçilerini bekliyor!

Devamını Oku

Marmara Park

Plaj Çantanız Marmara Park'tan!

1 - 7 Temmuz tarihleri arasında 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak fiş/faturalarını danışmaya ibraz eden ilk 500 ziyaretçimiz Yıldırım Mayruk imzalı plaj çantasının sahibi olabilir.

Devamını Oku

Marmara Park

Plaj Çantanız Marmara Park'tan hediye!

1 - 7 Temmuz tarihleri arasında Marmara Park AVM'den 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak fiş/faturalarını danışmaya ibraz eden ilk 500 ziyaretçi Yıldırım Mayruk imzalı plaj çantasının sahibi oluyor.

Devamını Oku

Marmara Park

Marmara Park'tan ödüllü PUBG turnuvası!

E-spor tutkunlarını 28-29 Haziran'da rekabete ve kazanmaya davet ediyoruz. Birbirinden özel hediyeler ve sürprizlerle dolu turnuvaya kayıt olmayı unutmayın.

Devamını Oku

Marmara Park

Marmara Park Harikalar Ormanı Çocuk Tiyatrosu Etkinliği!

Marmara Park çocuk tiyatrosu etkinlikleri Harikalar Ormanı ile devam ediyor. 22 Haziran’da 2 seans olarak gerçekleşecek çocuk oyunumuza bütün minikleri bekliyoruz.

Devamını Oku

Marmara Park

Marmara Park'ta Kalben ile Tanışma Fırsatını Kaçırmayın!

26 Nisan - 2 Mayıs tarihleri arasında Marmara Park’tan en az 200 TL’lik alışveriş yapıp fiş/faturasını danışmaya ibraz edenler arasından seçilecek 3 kişi, 7 Mayıs Marmara Park konserinden önce Kalben ile tanışma fırsatı yakalayacak.

Devamını Oku

Marmara Park

Çocuklar Marmara Park'ta ''Stop motion animasyon'' öğreniyor!

Kral Şakir'in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu, 26 Nisan'da Marmara Park'ta çocuklarla bir araya gelerek onlara stop motion animasyonun inceliklerini öğretecek. Bütün çocukları bekliyoruz.

Devamını Oku

Marmara Park

Marmara Park konserleri Yeni Türkü ile devam ediyor!

Türk müziğinin en köklü topluluklarından Yeni Türkü, sevilen şarkılarını 25 Nisan'da Marmara Park'ta sizler için seslendirecek.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER