Marmara Park

Marmara Park BMW X1 Çekiliş Kampanyası!

1 Aralık 2019 - 1 Nisan 2020 tarihleri arasında 200 TL ve katları alışverişe yepyeni bir BMW X1 kazanma şansı Marmara Park'ta seni bekliyor!

Marmara Park

Marmara Park Hapşuu Müzikal Etkinliği!

TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi Hapşuu, Marmara Park’ta! Hapşuu ve arkadaşlarının eğlenceli maceralarına ortak olmak için sen de 22-23 Kasım tarihlerinde Marmara Park’a gelmeyi unutma!

Marmara Park

Suzan Kardeş ile Makyözüm Eşim Marmara Park'ta!

Ünlü makyöz ve sanatçı Suzan Kardeş'in eğlence ve müzik dolu sunumuyla gerçekleşecek bu keyifli etkinlikte erkekler eşlerine makyaj yaparak birinci olmaya çalışacak. Eğlence dolu dakikalar için 15 Kasım'da 100 TL ve üzeri alışveriş fişinizi ibraz ederek katılım hakkı kazanmayı unutmayın.

Marmara Park

Marmara Park Kurtuluş Yolu Sergisi!

Milli Mücadelemizin 100. yılında Kurtuluş Yolu sergisi Marmara Park'ta. Bu etkileyici sergiye şahit olmak için herkesi 29 Ekim - 10 Kasım tarihleri arasında bekliyoruz!

Marmara Park

Mars'ı keşfetmeye hazır mısın?

21 - 29 Eylül tarihleri arasında uzay macerası Marmara Park'ta tüm minik ziyaretçilerini bekliyor!

Marmara Park

Plaj Çantanız Marmara Park'tan!

1 - 7 Temmuz tarihleri arasında 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak fiş/faturalarını danışmaya ibraz eden ilk 500 ziyaretçimiz Yıldırım Mayruk imzalı plaj çantasının sahibi olabilir.

Marmara Park

Plaj Çantanız Marmara Park'tan hediye!

1 - 7 Temmuz tarihleri arasında Marmara Park AVM'den 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak fiş/faturalarını danışmaya ibraz eden ilk 500 ziyaretçi Yıldırım Mayruk imzalı plaj çantasının sahibi oluyor.

Marmara Park

Marmara Park'tan ödüllü PUBG turnuvası!

E-spor tutkunlarını 28-29 Haziran'da rekabete ve kazanmaya davet ediyoruz. Birbirinden özel hediyeler ve sürprizlerle dolu turnuvaya kayıt olmayı unutmayın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER