MaviBahçe

MaviBahçe Gastronomi Festivali başlıyor!

5 - 6 Ekim tarihlerinde her yıl olduğu gibi gastronomi alanında unutulmaz bir festival deneyimine tüm İzmirliler ile birlikte MaviBahçe'de yaşayacağız.

Devamını Oku

MaviBahçe

MaviBahçe Sokak Oyunları Festivali!

MaviBahçe'de nostalji rüzgarları esecek! MaviBahçe'nin tüm minikleri tatil dönüşü Kent Meydanı'nda buluşup, çeşitli oyunlarla eğlence dolu bir gün geçirecek!

Devamını Oku

MaviBahçe

MaviBahçe Jazz Festivali boyunca hediye kazanma şansı sizi bekliyor.

2-3-4 Ağustos tarihlerinde tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde çarkı çevirerek sürpriz hediye kazanma şansı MaviBahçe’de

Devamını Oku

MaviBahçe

3. MaviBahçe Jazz Festivali 2 Ağustos!

Türkiye'nin en iyi caz davulcularından Ferit Odman, büyülü sesiyle Birsen Tezer ve saksafon virtüözü İlhan Erşahin 2 Ağustos Cuma akşamı MaviBahçe'de!

Devamını Oku

MaviBahçe

3. MaviBahçe Jazz Festivali 3 Ağustos!

Caz gitar virtüözü Önder Focan, perküsyon ustası Hamdi Akatay ve güzel sesiyle Selen Beytekin 3 Ağustos Cumartesi günü MaviBahçe'de!

Devamını Oku

MaviBahçe

3. MaviBahçe Jazz Festivali 4 Ağustos!

Caz trompet sanatçısı İmer Demirer, caz müzisyeni ve besteci Elif Çağlar, perdesiz gitarın mucidi, ünlü müzisyen Erkan Oğur 4 Ağustos Pazar akşamı 3. MaviBahçe Jazz Festivali'nde!

Devamını Oku

MaviBahçe

3. MaviBahçe Jazz Festivali Başlıyor!

3. MaviBahçe Jazz Festivali'ne geri sayım başladı! Yaz akşamlarımızı caz tınılarıyla renklendirmek için 2-3-4 Ağustos'ta MaviBahçe'deyiz!

Devamını Oku

MaviBahçe

MaviBahçe Ramazan'ı neşe dolu karşılıyor!

Ramazan ayı boyunca her cuma fasıl ve her cumartesi semazen gösterileri iftardan hemen sonra başlayacak!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER