MaviBahçe

MaviBahçe Teknoloji Festivali!

İzmir'in teknoloji buluşmasına çok az kaldı! Sanal gerçeklik konsept simülasyonlarından robot atölye çalışmalarına, 3 boyutlu yazıcı atölyelerinden beyin gücü ve konsantrasyon yarışlarına, 3 boyutlu baskı sergisinden maker çocuk atölye çalışmalarına kadar interaktif onlarca stant ve aktivite, MaviBahçe Teknoloji Festivali'nde olacak.

MaviBahçe

Yeni yılda hediye karnavalı MaviBahçe Fun Time'da!

2 - 30 Aralık 2019 tarihlerinde Funtime Kart’a yapacağın her 80 TL, 150 TL, 300 TL, 500 TL ve 1000 TL yüklemelerinde kampanyaya katılım şansı yakalayacaksın.

MaviBahçe

MaviBahçe basketbol severleri efsane maçlara götürüyor!

11 Aralık tarihine kadar MaviBahçe İzmir Lezzetleri’nden toplamda 100 TL’lik alışveriş yapan ilk 55 kişiden biri ol, Karşıyaka Spor Kulübü’nün 15-18-21 Aralık tarihlerindeki maçlarından birine bilet kap!

MaviBahçe

MaviBahçe Unicorn ve Dino Etkinliği!

MaviBahçe’de masalsı bir ara tatil için Unicorn ve Dino etkinliğinde buluşuyoruz! 16 -24 Kasım tarihleri arasında her gün eğitici-öğretici, eğlendirici atölyeler ve etkinlik tüm minikleri bekliyor!

MaviBahçe

Unicorn ve Dino MaviBahçe'de!

Ara tatilde Unicorn ve Dinozorların büyülü dünyasına MaviBahçe'de adım atmaya ne dersin? Masalsı bir tatil için 16 - 24 Kasım’da tüm çocuklar MaviBahçe’de buluşuyor. 13:30 - 19:00 saatleri arasında tüm minikler Çocuk Katı’nda, buluşuyoruz.

MaviBahçe

MaviBahçe Gastronomi Festivali başlıyor!

5 - 6 Ekim tarihlerinde her yıl olduğu gibi gastronomi alanında unutulmaz bir festival deneyimine tüm İzmirliler ile birlikte MaviBahçe'de yaşayacağız.

MaviBahçe

MaviBahçe Sokak Oyunları Festivali!

MaviBahçe'de nostalji rüzgarları esecek! MaviBahçe'nin tüm minikleri tatil dönüşü Kent Meydanı'nda buluşup, çeşitli oyunlarla eğlence dolu bir gün geçirecek!

MaviBahçe

MaviBahçe Jazz Festivali boyunca hediye kazanma şansı sizi bekliyor.

2-3-4 Ağustos tarihlerinde tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde çarkı çevirerek sürpriz hediye kazanma şansı MaviBahçe’de

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER