Metrogarden

Metrogarden'dan Sevgililer Gününe Özel 1 Ayda 1.000 Hediye!

Şubat ayı alışverişlerini Metrogarden'dan yap, Metrogarden Card ile bu aya özel puanları topla, Metrogarden Hediye Dükkanı'ndan dilediğin hediyeyi seç!

Metrogarden

Metrogarden Yöresel Pazar!

19 Ocak tarihine kadar Metrogarden Alışveriş Merkezi -1. katta yer alacak Ülkemizin Lezzetleri Metrogarden Yöresel Pazarda sizleri bekliyor!

Metrogarden

Metrogarden Okula Dönüş Kampanyası!

19 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında okul alışverişlerinizi Metrogarden' dan yapın, Metrogarden Card ile puanları toplayın, Metrogarden Hediye Dükkanı'nda okul alışverişlerinizi tamamlamak için kullanın.

Metrogarden

Çocuklar, Metrogarden Avm'de Çılgın Parkur'da zamanla yarışıyor!

02 -10 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek olan ve ücretsiz olan Çılgın Parkur etkinliğine 06-14 yaş arası bütün çocuklarımızı bekliyoruz.

Metrogarden

Metrogarden'dan annelere özel Ferda Anıl Yarkın konseri!

12 Mayıs 2019 Pazar saat 17.00'da Metrogarden Etkinlik alnında Anneler Günü'ne özel ücretsiz Ferda Anıl Yarkın konserine tüm annelerimizi bekliyoruz.

Metrogarden

Ramazan'da Alışveriş için Sebep Çok!

Anneler Günü'nden Ramazan Bayramı'na; yaz ihtiyaçlarından karne hediyelerine kadar her şey Metrogarden'da!

Metrogarden

Metrogarden'da altın yağmuru!

Ramazan ayı boyunca Metrogarden'dan aynı gün içerisinde tek seferde 100 TL'lik alışveriş yapan Metrogarden Card sahipleri, her hafta ikilem yarışması ile elemeye katılıyor, finale kalanlar Altın Yağmuru ile gram altın kazanma şansı yakalıyor.

Metrogarden

Metrogarden karakteri ile tanışmaya ve oyunlar oynamaya hazır mısınız?

20 - 28 Nisan 2019 tarihleri arasında Metrogarden AVM'de 13:00 ile 17:30 saatleri arasında birbirinden eğlenceli etkinlikler çocukları bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER