Metromall AVM

Ara tatilde Şirinler Metromall’de!

7’den 70’e herkesimin sevdiği Şirinler karakterleri ile tanışmak için 21 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında 14.00, 16.00 ve 18.00 seans saatlerinde gerçekleşecek etkinlik için Metromall’e gelin.

Metromall AVM

Metromall'de alışverişler lezzete dönüşüyor!

21 Ekim - 15 Kasım tarihlerinde, hafta içi her gün, 10:00-15:00 saatleri arasında, tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde, Metromall 2. Kat Terasta çaylar, kahveler, tatlılar sizi bekliyor!

Metromall AVM

Metromall AVM Sibel Can Konseri!

Metromall Alışveriş Merkezi olarak, 2. yaşımızı hep birlikte kutlayacağımız ücretsiz SİBEL CAN konserimize sizleri de bekliyoruz! 27 Eylül Cuma 21:00'da görüşmek dileğiyle.

Metromall AVM

Metromall Optimus Prime ve Bumblebee Gösterisi!

Transformers’in dev robotları Optimus Prime ve Bumblebee ile Metromall'de her yerde karşılaşabilirsiniz!

Metromall AVM

Metromall Transformers ve My Little Pony Maceraları!

Transformers’in dev robotları Optimus Prime ve Bumblebee ile My Little Pony'nin birbirinden sevimli karakterleri 'Türkiye'de İlk Kez' bir arada 31 Ağustos - 8 Eylül tarihleri arasında Metromall'de!

Metromall AVM

Metromall Yöresel ve Organik Ürünler Festivali!

Anadolu'nun dört bir yanından, yöresel ve doğal lezzetlerin tek çatı altında buluşacağı 'Yöresel ve Organik Ürünler Festivali', 16 - 25 Ağustos tarihlerinde Metromall'de.

Metromall AVM

MetroMall Zeka Oyunları Etkinliği!

Okullar henüz açılmamışken, çocukların problem çözme, el becerisi, çabukluk gibi birçok yeteneğini ortaya çıkaracak oyunlar Ağustos ayı boyunca, her hafta sonu, 15:00-18:00 saatleri arasında Metromall -1. Kat Etkinlik Alanımızda.

Metromall AVM

Metromall Simit Yapımı Atölyesi!

27 - 28 Temmuz 2019 tarihlerinde Metromall'de çocuklar mutfak atölyesinde simit yapımı etkinliği ile hem öğrensinler hem de doyasıya eğlensinler!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER