Metromall AVM

Metromall AVM Sibel Can Konseri!

Metromall Alışveriş Merkezi olarak, 2. yaşımızı hep birlikte kutlayacağımız ücretsiz SİBEL CAN konserimize sizleri de bekliyoruz! 27 Eylül Cuma 21:00'da görüşmek dileğiyle.

Devamını Oku

Metromall AVM

Metromall Optimus Prime ve Bumblebee Gösterisi!

Transformers’in dev robotları Optimus Prime ve Bumblebee ile Metromall'de her yerde karşılaşabilirsiniz!

Devamını Oku

Metromall AVM

Metromall Transformers ve My Little Pony Maceraları!

Transformers’in dev robotları Optimus Prime ve Bumblebee ile My Little Pony'nin birbirinden sevimli karakterleri 'Türkiye'de İlk Kez' bir arada 31 Ağustos - 8 Eylül tarihleri arasında Metromall'de!

Devamını Oku

Metromall AVM

Metromall Yöresel ve Organik Ürünler Festivali!

Anadolu'nun dört bir yanından, yöresel ve doğal lezzetlerin tek çatı altında buluşacağı 'Yöresel ve Organik Ürünler Festivali', 16 - 25 Ağustos tarihlerinde Metromall'de.

Devamını Oku

Metromall AVM

MetroMall Zeka Oyunları Etkinliği!

Okullar henüz açılmamışken, çocukların problem çözme, el becerisi, çabukluk gibi birçok yeteneğini ortaya çıkaracak oyunlar Ağustos ayı boyunca, her hafta sonu, 15:00-18:00 saatleri arasında Metromall -1. Kat Etkinlik Alanımızda.

Devamını Oku

Metromall AVM

Metromall Simit Yapımı Atölyesi!

27 - 28 Temmuz 2019 tarihlerinde Metromall'de çocuklar mutfak atölyesinde simit yapımı etkinliği ile hem öğrensinler hem de doyasıya eğlensinler!

Devamını Oku

Metromall AVM

23 Nisan coşkusu 4.000m² oyun alanına sahip Metromall Crocus Park'ta yaşanıyor!

23 Nisan Günü Metromall danışma noktamızı ziyaret edecek İlk 800 küçük misafirimize Metromall Crocus Park'ta geçerli 1 oyun hediye!

Devamını Oku

Metromall AVM

Minikler Metromall'de eğlenirken öğrenmeye devam ediyor!

Sınav Koleji işbirliği ile Metromall'ün küçük misafirleri 20-23 Nisan tarihleri arasında hayal güçlerini kullanarak hem eğleniyor mühendislik becerilerini geliştiriyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER