Metropol İstanbul

Metropol İstanbul Nezih Kitap Şenliği!

22 - 23 - 24 Kasım 2019 tarihlerinde Nezih Kitabevi tarafından gerçekleştirilecek kitap şenliğinde gün boyu sürecek imza günleri, söyleşileri ve etkinliklere davetlisiniz.

Metropol İstanbul

Metropol İstanbul UV Slime Fest!

UV SlimeFest'te rengarenk fosforlu bir eğlenceye hazır mısın! UV Slime Fest, Dila Kent'in katılımıyla Türkiye'de ilk defa 15-21 Kasım tarihleri arasında Metropol İstanbul'da!

Metropol İstanbul

Metropol İstanbul Parmak Örgüsünden Atkı Atölyesi!

Kış gelmeden atkınızı şiş kullanmadan parmaklarınızla örmeye var mısınız? O halde sizleri Gönül Serim Öğüt ile Parmak Örgüsünden Atkı Atölyemize bekliyoruz!

Metropol İstanbul

Maximum ile DasDas Mutfak'ta %20'ye Varan İndirim!

Metropol İstanbul AVM’deki DasDas Mutfak'ta 31 Mart 2020 tarihine kadar Maximum Kart ile %20'ye varan indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Metropol İstanbul

Metropol İstanbul Şifalı Bitkilerle Tütsü Atölyesi!

Metropol İstanbul Atölyeleri kapsamında, Yenilenme Mevsimi konseptiyle hazırlanarak şifalı bitkilerle tütsüler hazırlayacağımız, tütsülerin hayatımızdaki rolü hakkında konuşup, uzmanından faydalı bilgiler alacağımız 2 - 3 Kasım'da SFS Çiçek Tasarım Okulu ile Şifalı Bitkilerle Tütsü Atölyesi’nde buluşalım!

Metropol İstanbul

Metropol AVM Ödüllü Halloween Kostüm Yarışması!

Hupalupa’da 2 Kasım Cumartesi günü, 14:00-19:00 saatleri arasında gerçekleşecek Ödüllü Cadılar Bayramı Kostüm Yarışması’na ve birbirinden eğlenceli ve ücretsiz etkinliklere davetlisiniz!

Metropol İstanbul

DasDas etkinlik biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim!

Büyüyerek Ataşehir Metropol İstanbul AVM’deki yeni yerine taşınan DasDas’ta etkinlik biletlerinde, 31 Mart 2020, tarihine kadar Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Metropol İstanbul

Metropol İstanbul Açılış Festivali Dünya Dansları etkinlikleri ile hız kesmeden devam ediyor.

Eylül sonuna kadar her Cumartesi Dünya ve Avrupa Salsa Şampiyonası 2. si Leymin Şaylan eşliğinde hep birlikte dans ediyor, bize katılmak isteyen herkesi Metropol İstanbul’a bekliyoruz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER