Metropol İstanbul

Metropol İstanbul Jaguar i-Pace Çekiliş Sonucu Açıklandı!

07 Ocak 2020 Çarşamba günü Metropol İstanbul AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle büyük ödül Jaguar i-Pace talihlisi belli oldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihli...

Metropol İstanbul

Metropol İstanbul Six Pack Konseri!

İçinizi ısıtacak ikramlar eşliğinde son zamanların sevilen grubu Six Pack ile benzersiz bir kış partisi için 21 Aralık Cumartesi günü 20.30’da, Metropol İstanbul’da buluşalım

Metropol İstanbul

Metropol İstanbul Mum Yapım Atölyesi!

Kokunun doğal tedaviler arasında dinlendirici bir unsur olduğunu biliyor muydunuz? Şifalı Bitkiler ile Mum Atölyesi 7-8 Aralık’ta Metropol İstanbul’da! Bu yaratıcı ve keyifli atölye çalışmasına herkesi bekliyoruz.

Metropol İstanbul

Metropol İstanbul Muhteşem Cuma İndirimleri!

Muhteşem Cuma'ya geri sayım başladı!!! Muhteşem indirimler markalarda yerlerini aldı, Metropol İstanbul'da sizleri bekliyor!

Metropol İstanbul

Metropol İstanbul Kış Evleri ile Yeni Yıl Fırsatları!

En özel hediyelikler ve lezzetlerin bir araya geldiği Kış Evleri 31 Aralık'a kadar sizleri bekliyor!! Yeni yılda bütün bu keyifli anları bizlerle paylaşmak ve Six Pack konserinde bize eşlik etmek isterseniz sizi Metropol İstanbul'a davet ediyoruz

Metropol İstanbul

Metropol İstanbul Çikolata Atölyesi!

Çikolata şefi Bayram Umut ve Barış Ondaş ile tutku dolu dakikalar geçireceğiniz Çikolata Atölyemizi kaçırmak istemeyeceksiniz! Çikolata Atölyemiz 30 Kasım - 1 Aralık’ta Metropol İstanbul’da!

Metropol İstanbul

Metropol İstanbul Nezih Kitap Şenliği!

22 - 23 - 24 Kasım 2019 tarihlerinde Nezih Kitabevi tarafından gerçekleştirilecek kitap şenliğinde gün boyu sürecek imza günleri, söyleşileri ve etkinliklere davetlisiniz.

Metropol İstanbul

Metropol İstanbul UV Slime Fest!

UV SlimeFest'te rengarenk fosforlu bir eğlenceye hazır mısın! UV Slime Fest, Dila Kent'in katılımıyla Türkiye'de ilk defa 15-21 Kasım tarihleri arasında Metropol İstanbul'da!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER