Meydan İstanbul

Meydan İstanbul Sergen Deveci Stand Up Gösterisi!

13 Temmuz 2019 Cumartesi Yaz Festivali’nde kahkahaya boğulmak garanti olsun diye işte karşınızda 2.süpriz, Bkm Mutfak ekibinin sevilen üyesi Sergen Deveci’ de Meydan İstanbul Yaz Festivalinde sizlerle

Devamını Oku

Meydan İstanbul

Meydan İstanbul Barbaros Uzunören Stand Up Gösterisi!

13 Temmuz 2019 Cumartesi günü Bkm Mutfak ekibinin sevilen üyesi Barbaros Uzunöner’ de stand up gösterisiyle Meydan İstanbul Yaz Festivalinde, Eee sen nerdesin

Devamını Oku

Meydan İstanbul

Meydan İstanbul Yaz Festivali’ne davetlisiniz!

Central Park’ta 3 gün sürecek Yaz Festivalimiz’de açık havada yazın tüm renklerini ve ruhunu taşıyan, takı&aksesuardan tekstile, lezzetli tadım aktivitelerden birbirinden renkli etkinliklere ve müzik ziyafetine ev sahipliği yapan bu festivalde çok eğleneceksiniz!

Devamını Oku

Meydan İstanbul

Meydan İstanbul 4 Mayıs Cumartesi Cem Belevi Konseri!

Baharın keyfini çıkarmaya hazırsanız, 3-4-5 Mayıs’ta Meydan İstanbul Bahar Şenliğine davetlisiniz. 4 Mayıs Cumartesi Cem Belevi, Meydan İstanbul Açık Hava Sahne’de sizlerle... Üstelik girişler ücretsiz!

Devamını Oku

Meydan İstanbul

Meydan İstanbul 5 Mayıs Manga Konseri!

Baharın keyfini çıkarmaya hazırsanız, 3-4-5 Mayıs’ta Meydan İstanbul Bahar Şenliğine davetlisiniz. 5 Mayıs Pazar Manga konseri Meydan İstanbul Açık Hava Sahne’de sizlerle... Üstelik girişler ücretsiz!

Devamını Oku

Meydan İstanbul

Okulumda Bir Ses İki Hareket Meydan İstanbul'da!

Okulumda Bir Ses İki Hareket Projesine ev sahipliği yapıyoruz 8 Okulun yetenekli öğrencileri muhteşem folklör gösterileri ile Meydan Sahnede!

Devamını Oku

Meydan İstanbul

Baharı Meydan İstanbul’da karşılamaya hazır mısınız?

3-4-5 Mayıs tarihlerinde konserleri, aktivite ve eğlenceleri, baharın enerjisine yakışır marka ve ürünleri Meydan İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezin Bahar Festivalinde bulacaksınız

Devamını Oku

Meydan İstanbul

Meydan İstanbul AVM'de Minik Eller Set Up Başında!

23 Nisan'da Meydan Açık Hava Sahne'de, müzik tutkunu çocukların hayalleri gerçek olacak . Profesyonel bir DJ ile birlikte, çocuklar DJ lik yapacak ve yeteneklerini keşfedecekler.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER