Midtown

Midtown AVM Öğretmenler Günü Kampanyaları!

25 Kasım 2019 tarihine kadar, yeni binada bulunan Mas Design Store mağazamıza başvuru yapan öğretmenlerimize mi’ Gallery etkinliklerine 2 kişilik davetiye, Sir Winston’dan türk kahvesi ve MACFit’ten tek gün spor salonu kullanım çeki hediye!

Midtown

Midtown AVM Bebek&Çocuk Spor Festivali!

Yaz, biz “Bitti” demeden bitmez! Bodrum’da yazın son festivaline hazır mısınız? Bodrum’un en merkezi yerinde Midtown Alışveriş Merkezi’nde 28 Ağustos Çarşamba, tüm gün bebeklerimizi ve çocuklarımızı eğlendireceğiz!

Midtown

Metin Zakoğlu’ndan Çocuklar İçin Bir İlk: Çocuk Stand-Up’ı

27 Ağustos Salı mi'Bodrum'da Saat: 19:30'da sizlerle... Tiyatroya getirdiği bir çok yenilikle adından söz ettiren Metin Zakoğlu bu kez de çocuklar için yapılmamış bir gösteriye başlıyor

Midtown

Siz Hepiniz Ben Tek Midtown AVM'de!

Mesut Süre, tek kişilik gösterisiyle mi’TERRACE sahnesinde… Kahkaha tufanına hazır olun! ''Rabarba'' programı ile hayranı olduğunuz Mesut Süre, ''Siz Hepiniz Ben Tek'' adlı sahne performansıyla 26 Haziran Çarşamba akşamı mi’TERRACE sahnesinde…

Midtown

Annem için her şey Midtown’da!

11 - 12 Mayıs 2019 tarihlerinde toplam 75 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimiz fişleri ile danışmaya başvurarak sürpriz hediyelerini kazanabilirler.

Midtown

Pecha Kucha etkinlikleri Midtown'da!

Dünyada 1.000’den fazla şehirde gerçekleştirilen ve yaratıcı sektörlerde çalışan insanların tanışması ve işlerini göstermesi için fırsat sunan Pecha Kucha etkinlikleri artık Bodrum’da.

Midtown

23 Nisan Midtown Çocuk Festivali!

Çocuklaaarrr!!! Çooook eğlenmeye hazır mısınız? Heyecan dolu aktiviteler, sürprizler, eğlenceli şovlar ve daha neler neler... 23 Nisan’ı, 20-21-22-23 Nisan tarihlerinde çoşkuyla Midtown’da kutlamaya bekliyoruz

Midtown

MACFit Bodrum Midtown'da harekete geçiyoruz!

24 Mart Pazar günü Midtown Alışveriş Merkezi Rotunda (havuzlu alan)’da Cycling, Cardio Kickbox ve Body Fit yaparak eğleniyoruz. Katılım ücretsizdir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER