Nata Vega Outlet

Nata Vega Outlet Ayakkabı Festivali Başlıyor!

Herkese ve her cebe uygun ayakkabılar Nata Vega Ayakkabı Festivalinde 20 Temmuz - 20 Ağustos 2019 tarihleri arasında Nata Vega Outlet Sarı Otopark katında sizleri bekliyor!

Devamını Oku

Nata Vega Outlet

Kral Şakir Nata Vega Outlet'te!

Merhaba Çocuklar Kral Şakir 27 - 28 Temmuz’da Nata Vega’da. Hepinizi bekliyoruz. *Etkinliğimiz ücretsizdir.

Devamını Oku

Nata Vega Outlet

Alışverişin en keyiflisi Nata Vega’da, maceranın en iyisi Aqua Vega’da yaşanır!

Nata Vega'dan tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimize; okyanusların, ormanların ve çöllerin büyülü dünyası Aqua Vega’ya tek kişilik giriş bileti hediye!

Devamını Oku

Nata Vega Outlet

Nata Vega'da şans annelerimiz için dönüyor!

Anneler Günü'ne özel, 12 Mayıs günü tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimize, Fulya Sezen sunuculuğunda gerçekleşecek Çarkıfelek Yarışması'nda anneleri için hediye kazanma şansını kaçırmayın!

Devamını Oku

Nata Vega Outlet

Nata Vega'da Geleneksel Ramazan Şenlikleri!

Ramazan ayı boyunca Karagöz-Hacivat, Meddah ve Kukla Gösterileri gibi birbirinden keyifli ve ücretsiz etkinliklerimize davetlisiniz. Nata Vega'da ''Geleneksel Ramazan Şenlikleri'' ile unutulan değerlerimizi hatırlatalım istedik!

Devamını Oku

Nata Vega Outlet

Nata Vega'da Trafik Güvenliğini Eğlenerek Öğreniyoruz!

2019 Yılı Karayolu Trafik Güvenliği Haftası'nı eğlenceli ve öğretici etkinliklerle 4 - 5 Mayıs tarihlerinde 11.00-17.00 saatleri arasında Nata Vega'da kutluyoruz.

Devamını Oku

Nata Vega Outlet

Müge Aydoğmuş ile Nata Vega'da Büyülenmeye Hazır Olun!

23 Nisan’a özel 2018 Yetişkinler Artistik Buz Pateni Dünya Birincisi Müge Aydoğmuş etkileyici gösterisiyle yarın saat 17.00’da Nata Vega’da.

Devamını Oku

Nata Vega Outlet

Nata Vega'da Eğlence Şenliği!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel maskot bando, jonglor gösterisi, animasyonlar, muppet show, danslar ve sihirbaz show gibi eğlence dolu etkinliklerle kutlayacağımız bu özel günde, tüm çocukları Nata Vega'ya davet ediyoruz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER