Neomarin

Neomarin Yöresel Pazar!

12 - 22 Aralık tarihleri arasında en sağlıklı en doğal ürünler, Neomarin Yöresel Pazarı'nda sizleri bekliyor!

Neomarin

Değerli Öğretmenlerimize Neomarin’den Sıcacık Bir Hediye!

24 Kasım'da öğretmen kimliğiyle 10:00-17:00 saatleri arasında danışmamıza kayıt yaptıran ilk 250 öğretmenimize Neomarin'den kupa hediye!

Neomarin

Neomarin AVM Kardeşim Ozi Müzikal Etkinliği!

TRT ekranlarının sevilen çizgi film karakteri Kardeşim Ozi, şarkı, oyun ve eğlence dolu aktivitelerle 22 – 23 – 24 Kasım tarihlerinde Neomarin AVM’ye geliyor.

Neomarin

Neomarin AVM Kaptan Pengu ve Arkadaşları Müzikal Etkinliği!

Doğanın bozulmasına dur demek için görevlendirilen 'Su Elçileri' Kaptan Pengu ve arkadaşları Mandalina, Misket ve Pelik 16 - 18 Kasım 2019 taraihleri arasında Neomarin AVM'de sizleri bekliyor.

Neomarin

Çocuklar En Eğlenceli Sömestir Neomarin’de!

19-20-21 Kasım tarihleri arasında aynı gün içerisinde, Cinema Neomarin’de film izleyip yemek katında yemek yiyen misafirlerimiz fişleriyle danışma bankosuna gittiklerinde Funny Center veya Poligon Park için anında hediye kuponu kazanıyor!

Neomarin

Çocuklar Hayalinizdeki meslekle Neomarin’de tanışın

2 - 3 Kasım ve 9 - 10 Kasım 2019 tarihlerinde Neomarin AVM'de gerçekleşecek Denizci Atölyesi ve Doktor Atölyesi ile minikler mesleklerle tanışacak.

Neomarin

Neomarin Arda ile Ceren Biz İkimiz Müzikal Gösterisi!

14 - 15 Eylül 2019 tarihlerinde Neomarin AVM'de gerçekleşecek Arda ile Ceren Müzikal etkinliğine tüm minik ziyaretçiler davetlidir. Günde 3 seans yapılacak etkinlik ücretsizdir !

Neomarin

Neomarin'de Hapşuu Müzikal Etkinliği!

Hapşuu çizgi film karakterlerinin eğlenceli maceralarını Nomarin'de izlemeye ne dersiniz? 07 - 08 Eylül tarihlerinde Nomarin'e uğrayın, bu eğlenceli tiyatroyu kaçırmayın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER