NinovaPark

Ninovapark Sokak Oyunları Etkinliği!

Sömestir tatilinde çocuklar Ninovapark'ta en sevilen sokak oyunlarıyla eğleniyor. Gelin, eğlenceyi kaçırmayın. Çocuklar tatilin tadını ip atlama, halat çekme, seksek ve sandalye kapmaca gibi on sevilen sokak oyunlarıyla çıkarıyor.

NinovaPark

Ninovapark Doru ve Karatay Müzikal Etkinliği!

24 - 27 Ocak 2020 tarihleri arasında Ninovapark AVM'de Doru ve Karatay çocuklarla buluşuyor. Sömestir tatilinde eğlence Ninovapark'ta çocukları bekliyor.

NinovaPark

Öğretmenlerimizin hediyesi Ninovapark’ta!

23 - 24 Kasım 2019 tarihlerinde Ninovapark AVM'den 75 TL ve zeri alışveriş yapan öğretmenlerimize 2 kişilik sinema veya bowling bileti hediye.

NinovaPark

Ninovapark'ta saatler fırsatı gösteriyor.

1 - 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Ninova Park'a gelin, hem alışverişinizi yapın hem de 500 TL üzeri alışverişlerde NazarSaat'te kullanabileceğiniz 200 TL hediye çeki kazanın.

NinovaPark

Ninovapark Volkswagen T-Roc ve Samsung A30 Çekiliş Sonucu Açıklandı!

15 Eylül 2019 Pazar günü Ninovapark AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle Volkswagen T-Roc marka araç ve sekiz Samsung A30 Cep telefonu talihlileri belirlendi. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

NinovaPark

Ninovapark Volkswagen T-Roc Çekilişi Gerçekleşiyor!

8. Yaşa özel Bahadır Tatlıöz'ün konser ve imza günü, Afrikalı Ali'nin sunumu ile Ninovapark'ta büyük hediyeler sahiplerini buluyor. 15 Eylül'de görüşmek üzere

NinovaPark

Ninovapark'ta Annelerimiz için çiçek çarkı dönüyor

Aynı gün 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 100 anneye birbirinden sürpriz hediyeler dijital çiçek çarkı Ninovapark'ta. Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

NinovaPark

Ninova Park VolksWagen T-Roc Çekiliş Kampanyası!

1 Mayıs - 8 Eylül 2019 tarihleri arasında her 100 TL ve üzeri alışverişlerde 1 çekiliş hakkı kazanın. Çekiliş sonunda 1 kişiye Volkswagen T-Roc 8 Samsung A30 Cep telefonu hediye.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER