Nissara AVM

Nissara AVM Öğretmenler Günü Kampanyası!

24 Kasım 2019 Pazar Öğretmenler Günü, öğretmen kimliği ile gelen öğretmenlerimize D&R'ın içerisinde ki Esperro cafede kahve ikramımız.

Nissara AVM

Nissara AVM Giselle Tavilson Canlı Performansı!

Nissara AVM 2. yaş festivali kapsamında 28 Eylül Cumartesi 15.00 ve 16.00 saatlerinde Giselle Tavilson muhteşem Canlı Performans gösterisiyle sizlerle...

Nissara AVM

Nissara AVM Bora Duran Konseri!

Nissara AVM 2. yaş festivali kapsamında 28 Eylül Cumartesi 17.00'da Bora Duran muhteşem konseriyle sizlerle...

Nissara AVM

Nissara AVM Back to School Etkinliği!

Back To School Etkinliğimizde, birbirinden güzel hediyeler kazanmak için eğlenceli yarışmalar 1 - 8 Eylül 2019 tarihleri arasında Nissara AVM'de çocuklarımızı bekliyor!

Nissara AVM

Pluk ve Kırmızı Çekicisi Müzikli Çocuk Oyunu Nissara'da!

Hollanda Kraliyeti katkılarıyla hazırlanan Müzikli Çocuk Oyunu ‘Pluk ve Kırmızı Çekicisi’ 13 Temmuz Cumartesi günü saat 16.00’da Nissara AVM zemin katta

Nissara AVM

Nissara’da hayaller gerçek oluyor!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel, çocukların hayallerindeki oyuncakları gerçeğe dönüştürüyoruz! 20-21 Nisan tarihlerinde Nissara’ya gelen ve hayallerindeki oyuncağı kağıda çizen çocuklarımıza, çizdikleri oyuncağın gerçek halini teslim ediyoruz. Bu eğlenceli atölyeyi sakın kaçırmayın.

Nissara AVM

Nissara’da çocuklar hep özel!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel, 15 - 29 Nisan 2019 tarihleri arasında toplamda yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde, çocuklar doya doya eğlensin diye, Oranj Play House eğlence bileti hediye!

Nissara AVM

Nissara'da 90'lar Rüzgarı Ses ver Sus A Capella!

13 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’da Ses ver Sus A Capella konseri ile 90’ların pop şarkılarını özleyen, dinlemek isteyen tüm ziyaretçilerimiz davetlidir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER