Nissara AVM

Pluk ve Kırmızı Çekicisi Müzikli Çocuk Oyunu Nissara'da!

Hollanda Kraliyeti katkılarıyla hazırlanan Müzikli Çocuk Oyunu ‘Pluk ve Kırmızı Çekicisi’ 13 Temmuz Cumartesi günü saat 16.00’da Nissara AVM zemin katta

Devamını Oku

Nissara AVM

Nissara’da hayaller gerçek oluyor!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel, çocukların hayallerindeki oyuncakları gerçeğe dönüştürüyoruz! 20-21 Nisan tarihlerinde Nissara’ya gelen ve hayallerindeki oyuncağı kağıda çizen çocuklarımıza, çizdikleri oyuncağın gerçek halini teslim ediyoruz. Bu eğlenceli atölyeyi sakın kaçırmayın.

Devamını Oku

Nissara AVM

Nissara’da çocuklar hep özel!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel, 15 - 29 Nisan 2019 tarihleri arasında toplamda yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde, çocuklar doya doya eğlensin diye, Oranj Play House eğlence bileti hediye!

Devamını Oku

Nissara AVM

Nissara'da 90'lar Rüzgarı Ses ver Sus A Capella!

13 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’da Ses ver Sus A Capella konseri ile 90’ların pop şarkılarını özleyen, dinlemek isteyen tüm ziyaretçilerimiz davetlidir.

Devamını Oku

Nissara AVM

Nissara’da 90lar Rüzgarına hazır mısınız?

Baharın gelişini SesVerSus ile birlikte A Capella konserle kutluyoruz! 14 Nisan Pazar saat 15:00'da 90'ların pop şarkılarını seven herkesi bekliyoruz. Konserimiz ücretsizdir.

Devamını Oku

Nissara AVM

Nissara’da kadınlar her gün özel!

9 Mart Cumartesi günü, alışveriş çantası yapım atölyemize davetlisiniz. Çocuklarınız bilim atölyelerinde yeni bilgiler öğrenirken ve eğlenirken siz de kendi alışveriş çantalarınızı tasarlayın.

Devamını Oku

Nissara AVM

Gündüz Nissara’da alışveriş akşam Roof’ta keyif !

Gün içinde yapacağınız toplamda 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde Crowne Plaza Roof’ta %25 indirim kazanma fırsatı için Nissara’ya bekleriz.

Devamını Oku

Nissara AVM

Nissara AVM'de Sevgililer Günü'ne Özel Yüzlerce Hediye Fırsatı!

7-14 Şubat tarihleri arasında gün içerisinde toplamda 100 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde danışmaya uğrayarak fişlerinizi işletin ve hediye odasına girmeye hak kazanın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER