Novada Menemen

Novada Menemen'de Hediye Kutularını Aç Anında Kazan!

10-23 Şubat tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 200₺ ve üzeri alışverişlerde birbirinden güzel hediye kazanma fırsatı!

Novada Menemen

Novada Menemen 2. Yaşını 2 konser ile kutluyor!

22 Haziran Cem Belevi, 29 Haziran Gökhan Keser. Yeni yaşımızda birbirinden güzel konserler ve etkinliklerle kutladığımız yeni yaşımıza sizleri de bekliyoruz!

Novada Menemen

Novada Menemen Ramazan Etkinlikleri!

Duyduk duymadık demeyin! Novada Menemen'de Ramazan Ayı boyunca birbirinden güzel etkinlikler sizi bekliyor. Gelin Ramazan ruhunu birlikte yaşayalım.

Novada Menemen

Senin de katkın olsun, kitaplar çocuklarla buluşsun.

Novada Menemen tarafından gerçekleştirilen kampanyaya Bağışladığınız her kitap bir insanın mutluluğu, tebessümü ve sevgisi olacak. Kampanyaya katılarak sen de destek ol.

Novada Menemen

Novada Menemen 23 Nisan Etkinlikleri!

23 Nisan coşkusunu Novada Menemen ailesi ile paylaşmaya ne dersiniz? Çocuklarımızın unutamayacağı bir etkinlik takvimi sizler için hazır!

Novada Menemen

Novada Menemen edebiyat ve şiir günleri!

13 - 14 Nisan 2019 tarihlerinde İmza günleri, şiir dinletileri ve söyleşileri sizlerle Novada Menemen'de. 14:00 - 18:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliğe tüm ziyaretçiler davetlidir.

Novada Menemen

Novada Menemen'de Aşk Köprüsüne Kilidini As, Aşkını Ölümsüzleştir

14 - 15 - 16 - 17 Şubat 2019 tarihleri arasında 14:00 - 18:00 saatleri arasında tek seferde 50 tl alışveriş yapan Novada Menemen ziyaretçileri aşk köprüsüne dilekleri ile birlikte kilidini asacaklar

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER