Novada Ordu

Novada Ordu Kardeşim Ozi Müzikal Etkinliği!

21 - 22 Aralık 2019 tarihlerinde çocukların sevdiği çizgi film karakteri Kardeşim Ozi Novada Ordu Avm'de minik hayranlarıyla buluşuyor.

Novada Ordu

Novada Ordu Hapşuu Müzikal Etkinliği!

16 - 17 Kasım 2019 tarihlerinde Sevilen çizgi film karakteri Hapşuu, arkadaşları Meli, Vız ve Takatuka ile Novada Ordu Avm'de’de minik hayranları ile buluşacak!

Novada Ordu

Novada Ordu Avm Maysa ve Bulut Müzikal Etkinliği!

19 - 20 Ekim 2019 tarihleri arasında sevimli çizgi film karakterleri Maysa ve Bulut Novada Ordu Avm'de minik ziyaretçilerini müzikli gösterisine bekliyor.

Novada Ordu

Novada Ordu Fiat Egea Çekiliş Sonucu Açıklandı!

7 Eylül 2019 Cumartesi günü Novada Ordu'da noter huzurunda gerçekleşen çekilişle Fiat Egea sahibini buldu. İşte çekiliş sonunda sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler.

Novada Ordu

Novada Ordu Eylül Ayı Çocuk Sanat Atölyeleri!

Eylül Ayı boyunca her Cumartesi Pazar günleri birbirinden güzel ve eğitici etkinliklerle Çocuk Sanat Atölyesinde Novada Ordu AVM'de sizleri bekliyoruz …

Novada Ordu

Novada Ordu Fiat Egea Çekilişi Gerçekleşiyor!

Fiat Egea Çekilişine Özel Cem BELEVİ Konseri 7 Eylül Cumartesi Saat 15.00’te NOVADA AVM’de tüm misafirlerimizi bekliyoruz.

Novada Ordu

Novada Ordu'da Bayram Alışverişi Fiat Egea Kazandırıyor!

Bayramlar Birlikte Güzel... 25 Ağustos'a kadar Novada Ordu Kart ile yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Fiat Egea kazanma şansı sizleri bekliyor!

Novada Ordu

Novada Ordu Fiat Egea Çekiliş Kampanyası!

25 Mayıs-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında Novada Ordu Kart ile yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Fiat Egea kazanma şansı sizleri bekliyor!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER