Novada Söke

Önce Novada'da Alışveriş Sonra Novada'dan Tatil

20 Şubat’a kadar Novada Outlet Söke'den her gün 150 TL ve üzeri alışveriş yaparak fiş ya da faturasıyla kampanya masasına gelen ilk 99 kişi, sürpriz hediyelerden birine anında sahip oluyor!

Novada Söke

Novada Söke Murat Dalkılıç Konseri!

6 Eylül Söke’nin kurtuluşu Murat Dalkılıç ile kutlanıyor! Novada Otopark’da ücretsiz gerçekleşecek konsere herkesi bekliyoruz.!

Novada Söke

Novada Söke Cem Belevi Konseri!

Ege'nin En Eğlenceli Yeri Konserlerle Daha Eğlenceli! Müzik dünyasının sevilen ismi Cem Belevi ile harika bir müzik ziyafeti yaşamak için herkesi Novada'ya bekliyoruz!

Novada Söke

Yaz Alışverişi Sizden, Hediyeler Novada’dan

8 Ağustos’a kadar Novada Outlet Söke'den her gün 150 TL ve üzeri alışveriş yaparak fiş ya da faturasıyla kampanya masasına gelen ilk 99 kişi, sürpriz hediyelerden birine anında sahip oluyor!

Novada Söke

Novada Söke Cem Belevi Konseri!

18 Ağustos 2019 Pazar 21.00'da Novada Söke'de Cem Belevi konserine davetlisiniz. Ege'nin En Eğlenceli Yeri Konserlerle Daha Eğlenceli! Müzik dünyasının sevilen isimleri ile harika bir müzik ziyafeti yaşamak için herkesi Novada'ya bekliyoruz!

Novada Söke

Novada Söke Ece Seçkin Konseri!

28 Temmuz 2019 Pazar 21.00'da Novada Söke'de Ece Seçkin konserine davetlisiniz. Ege'nin En Eğlenceli Yeri Konserlerle Daha Eğlenceli! Müzik dünyasının sevilen isimleri ile harika bir müzik ziyafeti yaşamak için herkesi Novada'ya bekliyoruz!

Novada Söke

Novada Söke AVM Gençlik Konseri!

18 - 19 Mayıs 'ta 2 farklı grup ile gerçekleşecek efsane performanslar için herkesi Novada'ya bekliyoruz!

Novada Söke

23 Nisan Uçurtma Şenliği ve Çocuk Etkinlikleri!

21 Nisan tarihinde Novada Söke AVM Otopark alanında gerçekleşek Uçurtma Şenliği ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı etkinliklerimize herkes davetlidir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER