Novaland Outlet

Novaland Outlet Geleneksel Garaj Günleri Başlıyor!

Garaj Günleri Novaland outlet alışveriş merkezinde 2.katta sizlerle! 12 - 22 Eylül tarihleri arasında 16 farklı firmanın %80’e varan indirimlerini kaçırmayın,acele et sende en kaliteli ürünleri hesaplı fiyattan al.

Devamını Oku

Novaland Outlet

Novaland Outlet Peynir Festivali!

30 Ağustos - 08 Eylül 2019 tarihleri arasında Dünya'nın en zengin peynir çeşidine sahip olan ülkemizin farklı bölgelerinin peynirlerini bu festivalde sizlerle buluşturuyoruz. Novaland Outlet Konya'da ilk kez düzenlenecek olan bu festivale tüm halkımız davetlidir.

Devamını Oku

Novaland Outlet

Türkiye'nin ilk ve tek Yumurta Sergisi Konya'da!

Türkiye'nin ilk ve tek Yumurta Sergisi olan Dünya Tavukları ve Yumurtaları Sergisi, World Chicken And Eggs Exhibition 3 Ağustos-18 Ağustos 2019 tarihleri arasında Konya Halkı ile Novaland Outlet'te buluşuyor.

Devamını Oku

Novaland Outlet

Novaland Outlet Anahtarı Çevir Kazan Kampanyası!

6 Mayıs - 2 Haziran 2019 tarihleri arasında Novaland Outlet Konya'dan aynı günde yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde, kampanyaya katılarak şanslı anahtarı seçin, birbirinden değerli hediyeleri anında kazanın.

Devamını Oku

Novaland Outlet

Novada Outlet'te Hafta Sonu Eğlencesi!

Çocuklar için kaçırılmayacak, eğlenceli atölyeler 27-28 Nisan tarihlerinde Novada Outlet Akhisar'da! Ege Akademix'in katkılarıyla yapılacak ücretsiz etkinliğe davetlisiniz.

Devamını Oku

Novaland Outlet

Novaland Outlet Yöresel Ürünler Fuarı!

Merakla beklediğiniz Yöresel ürünler fuarımız tam zamanında sizlerle. Ramazan ayına girmeden önce sizlerle buluşturacağımız yöresel lezzetlerimizi kaçırmayın..!

Devamını Oku

Novaland Outlet

Milyonların Sevdiği Minyonlar Novaland Outlet'te!

Milyonların takip ettiği Minyonlar şehrimize geliyor, tamamen ücretsiz olan bu etkinliğimizde tüm çocukları aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sizde eğlenceye ortak olun ve 23 Nisan çocuk bayramını gerçek bir bayram tadında geçirelim

Devamını Oku

Novaland Outlet

Eğlenirken Öğreten Aktiviteler Novaland'da!

Melekler kreşi sponsorluğunda profesyonel öğretmen ve ekiplerle gerçekleştireceğimiz dolu dolu çocuk atölyemiz sizleri bekliyor. Hafta sonu tüm çocukları ve ebeveyenleri bekliyoruz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER