Novaland Outlet

Novaland Outlet Anahtarı Çevir Kazan Kampanyası!

6 Mayıs - 2 Haziran 2019 tarihleri arasında Novaland Outlet Konya'dan aynı günde yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde, kampanyaya katılarak şanslı anahtarı seçin, birbirinden değerli hediyeleri anında kazanın.

Devamını Oku

Novaland Outlet

Novada Outlet'te Hafta Sonu Eğlencesi!

Çocuklar için kaçırılmayacak, eğlenceli atölyeler 27-28 Nisan tarihlerinde Novada Outlet Akhisar'da! Ege Akademix'in katkılarıyla yapılacak ücretsiz etkinliğe davetlisiniz.

Devamını Oku

Novaland Outlet

Novaland Outlet Yöresel Ürünler Fuarı!

Merakla beklediğiniz Yöresel ürünler fuarımız tam zamanında sizlerle. Ramazan ayına girmeden önce sizlerle buluşturacağımız yöresel lezzetlerimizi kaçırmayın..!

Devamını Oku

Novaland Outlet

Milyonların Sevdiği Minyonlar Novaland Outlet'te!

Milyonların takip ettiği Minyonlar şehrimize geliyor, tamamen ücretsiz olan bu etkinliğimizde tüm çocukları aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sizde eğlenceye ortak olun ve 23 Nisan çocuk bayramını gerçek bir bayram tadında geçirelim

Devamını Oku

Novaland Outlet

Eğlenirken Öğreten Aktiviteler Novaland'da!

Melekler kreşi sponsorluğunda profesyonel öğretmen ve ekiplerle gerçekleştireceğimiz dolu dolu çocuk atölyemiz sizleri bekliyor. Hafta sonu tüm çocukları ve ebeveyenleri bekliyoruz.

Devamını Oku

Novaland Outlet

Novaland Outlet'ten Kadınlar Günü'ne Özel Sulukent Hediye!

04-08 Mart tarihlerinde aynı gün içinde yaptığınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde Novaland Outlet B kapısındaki standa gelip sukulentinizi almayı unutmayın.

Devamını Oku

Novaland Outlet

Novaland Outlet Geleneksel Garaj Günleri Başlıyor.

Novaland Outlet Konya AVM'de 20 markanın katılacağı Gelenksel 7. Garaj günlerinde %80'e varan sezon sonu indirimleriyle alışveriş fırsatını kaçırmayın..!

Devamını Oku

Novaland Outlet

Novaland Outlet Sevgililer günü sinema bileti kampanyası!

9 Şubat-14 Şubat arası İnstagram üzerinden #engüzelan hashtagı ve @novalandoutlet sayfasını etiketleyerek eşinizle paylaştığınız en güzel anı fotoğraflayın ve 1 adet sinema bileti kazanın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER