Novaland Outlet

Novaland Outlet Ara Tatilde Çok Eğleceli!

Novaland Outlet'te 16 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında Ara Tatil'de birbirinden eğlenceli müzikal tiyatro şovları minik misafirlere tatilin tadını çıkarsınlar diye sahnelenecek. Siz de acele edin bu eğlenceyi kaçırmayın.

Novaland Outlet

Novada Outlet Hapşuu Müzikal Etkinliği!

19 - 20 - 21 Kasım 2019 tarihlerinde Sevilen çizgi film karakteri Hapşuu, arkadaşları Meli, Vız ve Takatuka ile Novada Outlet'te minik hayranları ile buluşacak!

Novaland Outlet

Novaland Outlet Yöresel Ürünler Festivali!

25 Ekim - 06 Kasım 2019 tarihleri arasında Yöresel Ürünler kapsamında sizin memleketin nesi meşhursa Novaland Outlet'te sizleri bekliyor.

Novaland Outlet

Novaland Outlet Geleneksel Garaj Günleri Başlıyor!

Garaj Günleri Novaland outlet alışveriş merkezinde 2.katta sizlerle! 12 - 22 Eylül tarihleri arasında 16 farklı firmanın %80’e varan indirimlerini kaçırmayın,acele et sende en kaliteli ürünleri hesaplı fiyattan al.

Novaland Outlet

Novaland Outlet Peynir Festivali!

30 Ağustos - 08 Eylül 2019 tarihleri arasında Dünya'nın en zengin peynir çeşidine sahip olan ülkemizin farklı bölgelerinin peynirlerini bu festivalde sizlerle buluşturuyoruz. Novaland Outlet Konya'da ilk kez düzenlenecek olan bu festivale tüm halkımız davetlidir.

Novaland Outlet

Türkiye'nin ilk ve tek Yumurta Sergisi Konya'da!

Türkiye'nin ilk ve tek Yumurta Sergisi olan Dünya Tavukları ve Yumurtaları Sergisi, World Chicken And Eggs Exhibition 3 Ağustos-18 Ağustos 2019 tarihleri arasında Konya Halkı ile Novaland Outlet'te buluşuyor.

Novaland Outlet

Novaland Outlet Anahtarı Çevir Kazan Kampanyası!

6 Mayıs - 2 Haziran 2019 tarihleri arasında Novaland Outlet Konya'dan aynı günde yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde, kampanyaya katılarak şanslı anahtarı seçin, birbirinden değerli hediyeleri anında kazanın.

Novaland Outlet

Novada Outlet'te Hafta Sonu Eğlencesi!

Çocuklar için kaçırılmayacak, eğlenceli atölyeler 27-28 Nisan tarihlerinde Novada Outlet Akhisar'da! Ege Akademix'in katkılarıyla yapılacak ücretsiz etkinliğe davetlisiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER