NovaMall

Novamall Nabız-Tansiyon Günleri!

23 - 26 Ağustos 2019 tarihlerinde Novamall Manavgat'ta AYÇ okulları tarafından düzenlenen Nabız ve Tansiyon Günleri etkinliğine davetlisiniz.

Devamını Oku

NovaMall

Büyük Adımlar Küçük Eller Rölyef Resim Sergisi!

Novamall’de 11-12 Mayıs Cumartesi ve Pazar Birey Okulları öğrencilerinin ve Tuana Özkul’un resimlerini ziyaret edebilirsiniz. Büyük Adımlar Küçük Eller Rölyef Resim Sergisine bekliyoruz

Devamını Oku

NovaMall

Novamall Ramazan Şenlikleri başlıyor!

Her Cuma-Cumartesi-Pazar Novamall Manavgat AVM'den Orta Oyunu, Fasıl, Semazen ve daha bir çok eğlence Geleneksel Ramazan Şenlikleri Ramazan boyunca sizleri bekliyor.

Devamını Oku

NovaMall

Novamall Elektronik Devre Tasarımı Atölyesi!

Novamall’de bu hafta sonu Maya Koleji Elektronik Devre Tasarımı Atölyesi etkinliğimiz var. 27- 28 Nisan Cumartesi - Pazar Saat 10:00- 20:00 Hepinizi bekliyoruz.

Devamını Oku

NovaMall

Novamall 23 Nisan Kutlamaları!

Novamall Bayar Spor Akademisi öğrencilerinin gösterileri ile 23 Nisan’ı kutlayacak. 23 Nisan 2019 Salı günü saat 17:00’de bize katılmaya ne dersiniz.

Devamını Oku

NovaMall

Novamall Çömlek Yapım Atölyesi!

Novamall’de 6 - 7 Nisan 2019 tarihlerinde çocuklarımız için çok özel bir etkinliğimiz var. Çömlek Yapım Atölyesi saat 14:00 ile 19:00 arasında minik ziyaretçilerini bekliyor.

Devamını Oku

NovaMall

Novamall AVM Hyundai Tucson Çekiliş Sonucu Açıklandı!

10 Mart 2019 tarihinde Saat: 14.30'da NovaMall Avm Orta Alanında gerçekleşen çekilişle HYUNDAİ TUCSON 1.6 GDI STYLE M/T FL sahibini buldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

NovaMall

Novamall AVM'de Hyundai Tuscon Çekilişle Sahibini Buluyor

Novamall Araç Kampanyası 10 Mart Pazar günü Ece Seçkin konserinin ardından yapılacak çekiliş ile sonuçlanacak. Bu özel etkinliğimize hepinizi bekliyoruz

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER