NovaMall

Novamall 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gösterileri!

Novamall’de 29 Ekim Salı günü saat 18:00’de Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına tüm halkımızı bekliyoruz. Bahçeşehir Koleji Bando Takımı Gösterileri & Bayar Spor Akademisi Öğrencilerinin Sahne Gösterileri

NovaMall

Novamall Manavgat Kral Şakir Etkinliği!

19 - 20 Ekim 2019 tarihlerinde Novamall AVM'de çocukların çok sevdiği çizgi film karakteri Kral Şakir minik ziyaretçilerini bekliyor.

NovaMall

Novamall Yöresel Ürünler Pazarı başlıyor!

27 Eylül - 6 Ekim tarihleri arasında Novamal AVM'de başlayacak olan Yöresel Ürünler Pazarını ziyaret edebilirsiniz.

NovaMall

Novamall Nabız-Tansiyon Günleri!

23 - 26 Ağustos 2019 tarihlerinde Novamall Manavgat'ta AYÇ okulları tarafından düzenlenen Nabız ve Tansiyon Günleri etkinliğine davetlisiniz.

NovaMall

Büyük Adımlar Küçük Eller Rölyef Resim Sergisi!

Novamall’de 11-12 Mayıs Cumartesi ve Pazar Birey Okulları öğrencilerinin ve Tuana Özkul’un resimlerini ziyaret edebilirsiniz. Büyük Adımlar Küçük Eller Rölyef Resim Sergisine bekliyoruz

NovaMall

Novamall Ramazan Şenlikleri başlıyor!

Her Cuma-Cumartesi-Pazar Novamall Manavgat AVM'den Orta Oyunu, Fasıl, Semazen ve daha bir çok eğlence Geleneksel Ramazan Şenlikleri Ramazan boyunca sizleri bekliyor.

NovaMall

Novamall Elektronik Devre Tasarımı Atölyesi!

Novamall’de bu hafta sonu Maya Koleji Elektronik Devre Tasarımı Atölyesi etkinliğimiz var. 27- 28 Nisan Cumartesi - Pazar Saat 10:00- 20:00 Hepinizi bekliyoruz.

NovaMall

Novamall 23 Nisan Kutlamaları!

Novamall Bayar Spor Akademisi öğrencilerinin gösterileri ile 23 Nisan’ı kutlayacak. 23 Nisan 2019 Salı günü saat 17:00’de bize katılmaya ne dersiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER