One Tower

One Tower AVM'den Buz Kazıyıcı Eldiven Hediye !

Bu soğuk havalarda seni One Tower AVM düşünür. 6- 10 Ocak tarihleri arasında 150 TL ve üzeri yapacağın alışverişe buz kazıyıcı eldiven hediye!

One Tower

One Tower AVM kasım ayında da sürpriz hediyelerle dolu!

Alışverişinizi fırsata çeviren kampanya ile 15 Kasım'a kadar toplamda 200 TL alışverişinize sürpriz hediyelerden birini kazanma şansı sizi bekliyor.

One Tower

One Tower AVM Çocuk Sinema Okulu!

Minikler kendi filmini yazıyor, oynuyor, çekiyor One Tower AVM'de sinema okulu başlıyorrr! 16-24 Kasım tarihleri arasında Çocuk Sinema Okulu ile eğlence dolu bir etkinlik One Tower AVM'de sizleri bekliyor.

One Tower

One Tower AVM bas-kazan kampanyası başlıyor!

21 - 27 Ekim tarihleri arasında harcadıkça kazandıran One Tower AVM'den yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinize bas-kazan ile sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

One Tower

One Tower AVM Çocuk Tiyatroları!

Yeni dönemde de One Tower Avm'nin eğlence dolu etkinlikleri devam ediyor... Eylül ayı boyunca her cumartesi ücretsiz çocuk tiyatrolarımıza davetlisiniz.

One Tower

Kazandıran okul alışverişi One Tower Avm’de!

4 - 8 Eylül tarihleri arasında, aynı gün içinde yapacağınız 250₺ ve üzeri alışverişlerinize Toyzz Shop, Adore ve Arkadaş Kitabevi’nde geçerli 50₺ hediye çeki.

One Tower

One Tower AVM’de Bayram Hediyeniz Hazır!

Siz de 7-10 Ağustos tarihleri arasında One Tower AVM’den aynı gün içerisinde 200 TL ve üzeri alışveriş yapın sürpriz hediyenizi hemen alın.

One Tower

En güzel bayram sevinci One Tower AVM'de yaşanır!

31 Mayıs - 2 Haziran tarihleri arasında 200 TL ve üzeri alışverişinden sonra butona basanlar anında sürpriz bayram hediyesi kazanıyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER