Orion AVM

Trakya’nın ilk Kamp ve Karavan Günleri etkinliği Orion’da!

Doğa aşıklarını, outdoor tutkunlarını, kamp ve karavan düşkünlerini, kampçılığın ve karavancılığın duayen isimleri ile bir araya getiren Orion Kamp&Karavan Günleri 18 Ekim Cuma günü başlıyor!

Orion AVM

Trakya’nın ilk Kamp&Karavan Günleri etkinliği çok yakında Orion’da!

Doğa aşıklarını, outdoor tutkunlarını, kamp ve karavan sevdalılarını bir araya getiren Orion Kamp&Karavan Günleri Trakya Kamp ve Karavan Derneği ile Orion Alışveriş Merkezi işbirliğiyle 18 Ekim’de başlıyor!

Orion AVM

Orion’dan 100 TL O-ParaHediye!

1 – 30 Eylül tarihleri arasında Orion’dan yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 25, toplamda 100 TL O-Para hediye!

Orion AVM

Çorlu Alışveriş Fuarı'na özel Orion O-Para Kart Kampanyası başladı!

29 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında Orion’dan gün içerisinde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 30 TL hediye!

Orion AVM

2. Çorlu Alışveriş Fuarı!

29 Temmuz - 4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Çorlu Yeni Fuar Alanında yüzlerce markada %70'e varan indirimler sizleri bekliyor. Açılış korteji, çeşitli etkinlikleri ve konserleriyle 2. Çorlu Alışveriş Fuarı'nı kaçırmayın...

Orion AVM

Babalar Günü'ne Özel Orion O-Para Kart Kampanyası başladı!

12 - 17 Haziran tarihleri arasında Orion’dan gün içerisinde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 50, toplamda 150 TL hediye!

Orion AVM

Orion AVM Anneler Günü'ne Özel Hediye Kampanyası!

Anneler Günü'ne özel hediye kampanyası 10 Mayıs'ta Orion'da başladı! Aynı gün içinde 250 TL ve üzeri alışveriş yapın, hediyenizi havada kapın!

Orion AVM

Orion AVM'de Tatil Fırsatları Devam Ediyor!

Mayıs ayı boyunca yapacağınız 75 TL ve üzeri alışveriş fişlerinizle birlikte Danışma standımıza gelin, harika tatil fırsatlarından birini kazanma şansı yakalayın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER