Orion AVM

Sevgililer Günü'ne özel Orion O-Para Kart Kampanyası!

14 Şubat’ta 10:00 – 22:00 saatleri arasında Orion’dan yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize 50 TL yüklü O-Para Kart anında hediye!

Orion AVM

Orion Estetik Kaygılar ve Sağlığımız!

Orion Sağlık Günleri, alanında uzman konukların değerli katılımlarıyla devam ediyor! Eczacı Umut Eren ile Uzman Estetisyen & Microblading Kaş Uzmanı Neslim Güngen'in katılacağı Estetik Kaygılar ve Sağlığımız konulu seminer Perşembe günü 15:00'da Orion etkinlik alanında.

Orion AVM

Orion AVM Mini Ada ile Robotik Eğlence!

Mini Ada ile Robotik Eğlence Orion AVM'de 16 Kasım saat 13:00'da başlıyor; miniklerimiz hem robot teknolojisini öğreniyor hem de sınırsız eğlencenin tadını çıkarıyor!

Orion AVM

Trakya’nın ilk Kamp ve Karavan Günleri etkinliği Orion’da!

Doğa aşıklarını, outdoor tutkunlarını, kamp ve karavan düşkünlerini, kampçılığın ve karavancılığın duayen isimleri ile bir araya getiren Orion Kamp&Karavan Günleri 18 Ekim Cuma günü başlıyor!

Orion AVM

Trakya’nın ilk Kamp&Karavan Günleri etkinliği çok yakında Orion’da!

Doğa aşıklarını, outdoor tutkunlarını, kamp ve karavan sevdalılarını bir araya getiren Orion Kamp&Karavan Günleri Trakya Kamp ve Karavan Derneği ile Orion Alışveriş Merkezi işbirliğiyle 18 Ekim’de başlıyor!

Orion AVM

Orion’dan 100 TL O-ParaHediye!

1 – 30 Eylül tarihleri arasında Orion’dan yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 25, toplamda 100 TL O-Para hediye!

Orion AVM

Çorlu Alışveriş Fuarı'na özel Orion O-Para Kart Kampanyası başladı!

29 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında Orion’dan gün içerisinde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 30 TL hediye!

Orion AVM

2. Çorlu Alışveriş Fuarı!

29 Temmuz - 4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Çorlu Yeni Fuar Alanında yüzlerce markada %70'e varan indirimler sizleri bekliyor. Açılış korteji, çeşitli etkinlikleri ve konserleriyle 2. Çorlu Alışveriş Fuarı'nı kaçırmayın...

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER