Orion AVM

Orion’dan 100 TL O-ParaHediye!

1 – 30 Eylül tarihleri arasında Orion’dan yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 25, toplamda 100 TL O-Para hediye!

Devamını Oku

Orion AVM

Çorlu Alışveriş Fuarı'na özel Orion O-Para Kart Kampanyası başladı!

29 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında Orion’dan gün içerisinde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 30 TL hediye!

Devamını Oku

Orion AVM

2. Çorlu Alışveriş Fuarı!

29 Temmuz - 4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Çorlu Yeni Fuar Alanında yüzlerce markada %70'e varan indirimler sizleri bekliyor. Açılış korteji, çeşitli etkinlikleri ve konserleriyle 2. Çorlu Alışveriş Fuarı'nı kaçırmayın...

Devamını Oku

Orion AVM

Babalar Günü'ne Özel Orion O-Para Kart Kampanyası başladı!

12 - 17 Haziran tarihleri arasında Orion’dan gün içerisinde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 50, toplamda 150 TL hediye!

Devamını Oku

Orion AVM

Orion AVM Anneler Günü'ne Özel Hediye Kampanyası!

Anneler Günü'ne özel hediye kampanyası 10 Mayıs'ta Orion'da başladı! Aynı gün içinde 250 TL ve üzeri alışveriş yapın, hediyenizi havada kapın!

Devamını Oku

Orion AVM

Orion AVM'de Tatil Fırsatları Devam Ediyor!

Mayıs ayı boyunca yapacağınız 75 TL ve üzeri alışveriş fişlerinizle birlikte Danışma standımıza gelin, harika tatil fırsatlarından birini kazanma şansı yakalayın.

Devamını Oku

Orion AVM

Çorlu Botanik Fest!

Şehrin havasını değiştirecek olan Botanik Fest, 26 Nisan - 5 Mayıs tarihleri arasında Çorlu'da! Çocuk ve yetişkinlere özel etkinlikler, ödüllü yarışmalar ve birbirinden güzel dekoratif bitki alternatiflerinin sunulduğu Festivale tüm halkımız davetlidir.

Devamını Oku

Orion AVM

Orion'da 23 Nisan Bir Başka!

20 - 23 Nisan 2019 tarihleri arasında Orion Alışveriş Merkezi'nde yüz boyama, sosis balon ve İllüzyon gösterileri ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları yapılacaktır. Tüm çocuklarımız davetlidir.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER