Özdilek Uşak AVM

Özdilek 48. Yıl Araba Kampanyası Çekiliş Sonucu Açıklandı!

27 Ağustos 2019 tarihinde Özdilek'tee gerçekleşen çekilişle 5 kişi Mini Cooper 5 Kapı arabanın sahibi oldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

Özdilek Uşak AVM

Özdilek Uşak AVM’de ramazan eğlenceleri sizi bekliyor!

Ramazan ayı boyunca her Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi ve Pazar gerçekleşecek etkinliklerimize davetlisiniz!

Devamını Oku

Özdilek Uşak AVM

Özdilek'ten 5 Kişiye 2019 Model Mini Cooper Çekiliş Kampanyası!

25 Nisan - 15 Ağustos 2019 tarihleri arasında; Özdilek AVM'leri, Özdilek Hipermarketleri, Departman Mağazaları, Ev Tekstili Mağazaları ve ozdilekteyim.com'dan, aynı gün içerisinde yapılacak 100 TL ve katları alışverişe 1 çekiliş hakkı, çekiliş sonunda 5 kişiye 2019 Model Mini Cooper XU71 hediye.

Devamını Oku

Özdilek Uşak AVM

Özdilek Uşak AVM’de 23 Nisan etkinlikleri!

Pamuk Şeker İkramı, Halk Oyunu Gösterisi, Karate Gösterisi, Yüz Boyama, Sosis Balon ve daha birçok eğlence Özdilek Uşak AVM’de minikleri bekliyor.

Devamını Oku

Özdilek Uşak AVM

Özdilek Uşak AVM Renkli Kum Boyama etkinliği!

Özdilek Uşak AVM’de 23 Nisan’a özel miniklere Renkli Kum Boyama etkinliği! 20 ve 21 Nisan’da saat 14:00 ve 16:00 seanslarında gerçekleşecek olan etkinliğimize 4 - 12 yaş arası tüm çocuklar davetlidir.

Devamını Oku

Özdilek Uşak AVM

Özdilek Uşak AVM Küçük Aşçılar Atölyesi!

Özdilek Uşak AVM’de minikler bu hafta sonu Küçük Aşçılar Atölyesi ile eğlenecek! 13 ve 14 Nisan’da saat 14:00 ve 16:00 seanslarında gerçekleşecek olan keyifli etkinliğimize 3 - 12 yaş arası tüm çocukla davetlidir.

Devamını Oku

Özdilek Uşak AVM

Haydi Çocuklar Kitap Ayracı Yapım Atölyesine!

Özdilek Uşak AVM’de miniklere özel ücretsiz Kitap Ayracı Yapım Atölyesi, 30 - 31 Mart tarihlerinde, saat 14:00 ve 16:00 seanslarında 4 - 12 yaş arası tüm çocukları bekliyor!

Devamını Oku

Özdilek Uşak AVM

Özdilek'te Bahar kampanyası başladı!

Özdilek AVM, Özdilek departman mağazaları, ev tekstili mağazaları ve Özdilekteyim.com’dan tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ev tekstili alışverişlerinize 50 TL değerindeki indirim kuponu hediye!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER