ÖzdilekPark Bursa

ÖzdilekPark Bursa'da Pastanızı Aşkla Yapın!

Sevdiğinizle birlikte mutlu anılar biriktirin ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de pastanızı aşkla yapın Sevgililer Günü etkinliğimize, tüm çiftlerimizi bekliyoruz.

ÖzdilekPark Bursa

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer Kare Takımı Etkinliği!

Yarıyıl tatili Kare Takımı ile daha da keyiflenecek. ‪24 – 25 – 26 Ocak tarihlerinde ücretsiz olarak düzenleyeceğimiz Kare Takımı etkinliğimize, 3 ve 12 yaş arasındaki tüm misafirlerimizi bekliyoruz.

ÖzdilekPark Bursa

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer Rafadan Tayfa Sahne Şovu ve Konseri!

Rafadan Tayfa ile çok eğleneceğiz. ‪17 – 18 – 19 Ocak tarihlerinde ÖzdilekPark Bursa AVM tarafından ücretsiz olarak düzenlenecek Rafadan Tayfa lisanslı çocuk etkinliğine, 3 ve 12 yaş arasındaki tüm küçük misafirleri bekliyoruz.

ÖzdilekPark Bursa

Yılın en güzel döneminde alışveriş sizden hediye çeki Özdilek’ten!

19 Aralık 2019 - 2 Ocak 2020 tarihleri arasında Özdilek mağazalarından, hipermarketlerinden, Playtime, Kafe Safahat ve Safahat Lokantalarından tek seferde yapılacak her 300 TL alışverişe, 30 TL indirim kuponu hediye!

ÖzdilekPark Bursa

ÖzdilekPark Bursa Ödüllü Satranç Turnuvası!

Strateji ve şans bir arada, 21 - 22 Kasım 2019 tarihlerinde ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM Ödüllü Satranç Turnuvası etkinliğimize, 7 - 10 yaş arası tüm misafirlerimizi bekliyoruz.

ÖzdilekPark Bursa

Şirinler ÖzdilekPark ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’e geliyor!

Şirinler çizgi filminin sevilen karakterleri minik hayranlarıyla eğlenmeye geliyor. 16 ve 24 Kasım tarihlerinde ÖzdilekPark ÖzdilekPark Bursa düzenleyeceğimiz etkinliğimize, 3 – 12 yaş aralığındaki tüm misafirlerimizi bekliyoruz.

ÖzdilekPark Bursa

ÖzdilekPark Bursa Bulmaca Kulesi Etkinliği!

25 - 29 Ekim 2019 tarihleri arasında Bulmaca Kulesi çizgi filminin sevilen karakterleri ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de. Bulmaca Kulesi etkinliğimize 3 - 12 yaş arası tüm minik misafirlerimizi bekliyoruz.

ÖzdilekPark Bursa

Kral Şakir ve arkadaşları ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de!

19 - 20 Ekim 2019 tarihlerinde ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de KralŞakir etkinliğimize 3 ve 12 yaş arasındaki tüm misafirlerimizi bekliyoruz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER