Palladium Antakya

Palladium Antakya Peugeot 3008 Çekiliş Kampanyası!

Yeni yıla 3008’le başla! 23 Şubat’a kadar Palladium Antakya'dan yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizle Peugeot 3008 kazanma şansı yakalayın.

Palladium Antakya

Palladium Antakya Ekim ayında kazandırıyor!

Palladium Puan Kampanyasına katılarak yapacağınız alışverişlerinizle her hafta en yüksek puanı toplayarak hafta sonunda verilecek çamaşır makinası ve buzdolabından birini kazanma şansı yakalayın.

Palladium Antakya

Palladium Antakya Oğuzhan Koç Konseri!

Unutulmaz bir konser için 12 Ekim Cumartesi günü 16.00’da Oğuzhan Koç ile Palladium Antakya’da buluşuyoruz.

Palladium Antakya

Palladium Antakya Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

Okullar açılıyor, sevilen çizgi film karakteri Akıllı Tavşan Momo, 3 - 8 Eylül tarihleri arasında Palladium Antakya’da çocuklarla buluşuyor!

Palladium Antakya

Yaz konforunun keyfini Palladium Antakya ile yaşa!

31 Ağustos’a kadar hafta içi tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde Palladium'dan kamp sandalyesi hediye!

Palladium Antakya

Palladium Antakya’dan hediyeler bitmiyor!

6-18 Ağustos tarihleri arasında Palladium Antakya AVM'den hafta içi tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde plaj havlusu hediye!

Palladium Antakya

İbi ile Tosi Palladium Antakya'da!

Sevilen çizgi film karakterleri İbi ile Tosi 20-23 Nisan tarihleri arasında Palladium Antakya'da çocuklarla buluşuyor! Tüm çocukları bekliyoruz

Palladium Antakya

Palladium Antakya AVM BMW 118i Çekiliş Sonucu Açıklandı!

16 Şubat 2019 Cumartesi Günü Palladium Antakya AVM'de gerçekleştirilen çekilişle 1 kişi BMW 118i marka otomobilin sahibi oldu. İşte kazanan asil ve yedek talihliler...

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER