Palladium Antakya

Balonları patlat, hediyeleri kazan!

14 Şubat’ta Palladium Antakya’da yapacağın her 100 TL’lik alışverişte kalpli balonlardan sürpriz hediye kazanma şansı yakala!

Palladium Antakya

Palladium Antakya Yöresel Lezzet Festivali!

Türkiye’nin dört bir yanından yöresel lezzetler Palladium Antakya’da buluşuyor! Yöresel Lezzet Festivalini 24 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Palladium Antakya

Palladium Antakya Peugeot 3008 Çekiliş Kampanyası!

Yeni yıla 3008’le başla! 23 Şubat’a kadar Palladium Antakya'dan yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizle Peugeot 3008 kazanma şansı yakalayın.

Palladium Antakya

Palladium Antakya Ekim ayında kazandırıyor!

Palladium Puan Kampanyasına katılarak yapacağınız alışverişlerinizle her hafta en yüksek puanı toplayarak hafta sonunda verilecek çamaşır makinası ve buzdolabından birini kazanma şansı yakalayın.

Palladium Antakya

Palladium Antakya Oğuzhan Koç Konseri!

Unutulmaz bir konser için 12 Ekim Cumartesi günü 16.00’da Oğuzhan Koç ile Palladium Antakya’da buluşuyoruz.

Palladium Antakya

Palladium Antakya Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

Okullar açılıyor, sevilen çizgi film karakteri Akıllı Tavşan Momo, 3 - 8 Eylül tarihleri arasında Palladium Antakya’da çocuklarla buluşuyor!

Palladium Antakya

Yaz konforunun keyfini Palladium Antakya ile yaşa!

31 Ağustos’a kadar hafta içi tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde Palladium'dan kamp sandalyesi hediye!

Palladium Antakya

Palladium Antakya’dan hediyeler bitmiyor!

6-18 Ağustos tarihleri arasında Palladium Antakya AVM'den hafta içi tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde plaj havlusu hediye!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER