Palm City

Palm City Mersin AVM Burak Kut Konseri!

Sevgililer Gününe Özel Konser! Sevilen Şarkılarıyla Burak Kut 16 Şubat 2020 16.00’da Palm City Mersin AVM’de!

Palm City

Palm City Mersin Lego Festivali!

25 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında Palm City Mersin AVM’de LEGO City ve LEGO Friends temalı oyun alanlarında çocuklar eğlenirken yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirecek.

Palm City

Slime Festivali Palm City Mersin AVM’de!

21 - 24 Kasım tarihleri arasında 13.00-18.00 saatlerinde interaktif oyunlar ve keyifli Slime Atölyeleri ile çocuklar sizleri çok eğlenceli bir etkinliğe, Palm City Slime Feste bekliyoruz!

Palm City

Palm City'de Atatürk ve Çocuk Fotoğraf Sergisi!

22-28 Nisan Palm City Mersin AVM'de Haldun Okdemir Koleksiyonu’ndan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel fotoğraf sergimize davetlisiniz!

Palm City

8. Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Palm City Mersin AVM’de!

20 - 21 Nisan 2019 tarihlerinde 13:00 - 19:00 saatleri arasında Palm City Mersin AVM'de Uluslararası katılımla gerçekleşecek 8. Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne tüm çocuklarımız davetlidir.

Palm City

Arkdaşını Getir Sinema Biletini Kazan!

01 - 22 Nisan tarihleri arasında shop&win kart sahipleri arkadaşını da shop&win’li yapıyor Palm City Mersin Cinemarine’den sinema bileti kazanıyor!

Palm City

Palm City Arda ile Ceren Müzikali!

6-7 Nisan 2019 tarihlerinde TRT Çocuk kanalının sevilen karakterleri Arda ile Ceren, müzikal gösterisiyle Palm City Mersin AVM’de!

Palm City

Hapşuu Palm City Mersin AVM'de!

23 - 24 Mart 2019 tarihlerinde Sevilen çizgi film karakteri Hapşuu, arkadaşları Meli, Vız ve Takatuka ile Palm City Mersin Avm’de minik hayranları ile buluşacak!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER