Panora

Panora Teras Ayhan Sicimoğlu Konseri!

Latin müzik denilince akla ilk gelen isimlerden Ayhan Sicimoğlu; sıradışı repertuarı, dinamik sahnesi ve capcanlı orkestrası ile 18 Eylül akşamı saat 20.00'de Panora Teras'ı sallamaya geliyor.

Devamını Oku

Panora

Panora, bu hafta sonu Aşk'ın ayak sesleri ile çınlıyor.

7 Eylül Cumartesi saat 18.00'de dünyaca ünlü Flamenko dansçısı Cristina Benitez ile Duende Flamenco'nun muhteşem performansına ev sahipliği yapıyor.

Devamını Oku

Panora

Dansın her hali Panora'da sergileniyor!

Dünya Dans Merkezi, 6 - 15 Eylül 2019 tarihleri arasında dansın her halini siz değerli Panora ziyaretçilerine sunuyor. Fotoğraf sergisinden, dans kostümlerine kadar; dans aşığı herkes tek bir çatı altında birleşiyor...

Devamını Oku

Panora

Panora Burhan Öçal Perküsyon Konseri!

Bırakın müziğin ritmi ruhunuza dokunsun... Dünyaca ünlü perküsyon ustası Burhan Öçal, Panora Teras sahnesine siz değerli Panora ziyaretçileri için geliyor.

Devamını Oku

Panora

Panora Teras Rubato Konseri!

Müziğe yepyeni bir boyut kazandıran ve müziğe olan aşklarını kendi özgür ifadeleri ile seslendiren Rubato, 5 Eylül Perşembe günü Panora Teras'ın sahnesinde siz değerli Panora misafirlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor...

Devamını Oku

Panora

Panora Kürşat Başar Orkestrası ve Nükhet Yalçın Konseri!

Ankara'nın en keyifli konserlerinden birine daha hazır mısınız? Panora Teras Konserleri Ağustos ayını, Kürşat Başar Orkestrası ve Nükhet Yalçın 'ın eşsiz sahnesi ile uğurluyor... 28 Ağustos Çarşamba günü, saat 20.00'de Panora Teras'ta görüşmek üzere...

Devamını Oku

Panora

Panora Tuna Kiremitçi Konseri!

Panora Teras Konserleri, ağustos ayına Tuna Kiremitçi, Esin İris ve Ece Mumay konseri ile merhaba diyor! 7 Ağustos saat 20.00'de Panora Teras'ın harika ortamında muhteşem performanslarla unutulmaz bir deneyim sizi bekliyor.

Devamını Oku

Panora

Ponyler Panora'da Çocukları Bekliyor!

Bu hafta sonu çocuklarınıza harika bir binicilik deneyimi yaşatmak ister misiniz? 26-28 Temmuz tarihlerinde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerle çocuklarınızı Pony ile buluşturabilirsiniz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER