Panora

Panora AVM Mini Cooper 3 Kapı Çekiliş Sonucu Açıklandı!

22 Şubat 2020 tarihinde Panora AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 5 Mini Cooper talihlisi belirlendi. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Panora

Panora Çocukları'yla Eğlence Dolu Bir Mola!

Panora çocukları ile hafta sonunda tatlı bir mola veriyoruz. 16-17 Kasım tarihlerinde Pi Spor Akademisi ile Akvaryum Önü’nde gerçekleşecek olan birbirinden eğlenceli etkinliklerle, ara sömestirin tadını çıkarıyoruz.

Panora

Panora AVM Kafka Tasarım Pazarı!

Kafka Tasarım Pazarı'nda Buluşuyoruz!Şehre renk katan yaşam merkezi Panora’da, birbirinden yaratıcı ve ilgi çekici tasarımlar, 1.Kat Dekorasyon Sokağı’nda buluşuyor.

Panora

Panora'da Hediye Yağmuru!

1 Kasım tarihinden itibaren, Panora AVM'de yer alan çocuk giyim ve oyuncak mağazalarından 200 TL ve katlarındaki alışverişlerde birbirinden güzel hediyeler sizleri bekliyor.

Panora

Panora AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası!

Yeni yılda, beş Mini Cooper 3 Kapı Panora’dan hediye! 15 Ekim-15 Şubat tarihleri arasında tek seferde 200 TL ve katlarındaki alışverişlerde 5 Mini Cooper 3 Kapı'dan birini kazanma şansı sizi bekliyor!

Panora

Panora Formula Challenge!

Panora ile hız sınırını aşıyoruz... Hız tutkunlarını yakından ilgilendiren muhteşem bir haberimiz var sizlere... Hayran olarak izlenilen ve merak edilen Formula araçları, 30 Eylül - 13 Ekim tarihleri arasında Panora misafirlerini bekliyor olacak.

Panora

2. Kozmetik Günleri ile güzelliğin adresi yine Panora!

27-28-29 Eylül tarihlerinde, dünyaca ünlü kozmetik markalarından, bakım trendlerine, makyaj tüyolarından, estetiğe ve beslenmeye dair, alanında uzman isimlerle kişisel bakımın konuşulacağı, sürpriz hediyelerin ve eğlencelerin yer alacağı etkinlikler Panora’da!

Panora

Panora AVM Harley Davidson Çekiliş Sonucu Açıklandı!

21 Eylül 2019 tarihinde Panora AVM'de gerçekleşen çekilişle 1 kişi Harley Davidson Freewheeler motosiklet, 20 kişi ise 5 bin TL yüklü Param Panora Kart kazandı. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER