Park Afyon

Park Afyon Geoboard Etkinliği!

Çocukların düşünme, yorumlama ve kavramsal becerilerini oyunlarla geliştireceği etkinliğimiz 16 – 19 Kasım tarihleri arasında Park Afyon’da.

Park Afyon

Park Afyon İndirim Festivali Başlıyor!

13 - 22 Eylül 2019 tarihleri arasında Park Afyon İndirim Festivaline davetlisiniz. Çeşit çeşit ürün, festivale özel büyük indirimlerle Park Afyon'da.

Park Afyon

Park Afyon Residans Daire Çekiliş Kampanyası!

01 Temmuz - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında aynı gün içinde 100 TL ve üzeri alışverişlerinize Park Afyon Rezidans'ta daire şansı.

Park Afyon

Türkiye'de ilk ve tek Etnik Sesler Müzesi sergisi Park Afyon'da!

14 Temmuz tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz. Etkinlik alanında sergilenen enstrümanlar üzerinde bulunan kare kodları akıllı telefonlarınıza okutarak bilgi alabilir ve enstrümanların çıkardıkları sesleri dinleyebilirsiniz.

Park Afyon

Park Afyon'da Hediye Çarkı Dönüyor, Anneler Kazanıyor!

12 Mayıs 2019 Pazar Anneler Günü'nde tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişe hediye çarkıyla birbirinden değerli hediyeler kazanma şansı!

Park Afyon

Park Afyon 4 - 5 Mayıs Çocuk Etkinlikleri!

Masal Dünyasına Yolculuk! Alice Harikalar Diyarında ve Hansel ve Gretel Evi konseptiyle çocuklarımızı masal gibi etkinliklerle buluşturuyoruz.

Park Afyon

Park Afyon Cupcake Yapım Atölyesi!

27 - 28 Nisan 2019 tarihlerinde Park Afyon Alışveriş Merkezi'nde miniklere büyük eğlence Cupcake Yapım Atölyesi'ne 3 - 12 yaş arası tüm çocuklar davetlidir.

Park Afyon

Park Afyon Elma Şekeri Yapım Atölyesi!

Çocuklara bir dolu eğlence Park Afyon'da. 20 – 21 Nisan Elma Şekeri Yapım Atölyesi 14.00 - 15.30 - 17.00 1. Kat 3 - 12 yaş için uygundur.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER