Park Bornova

Park Bornova Aydilge Ücretsiz Konseri!

Sevilen şarkları, başarılı performansı ve eğlenceli sahnesiyle Aydilge 12 Ekim’de Park Bornova’da! Konserimize davetlisiniz

Devamını Oku

Park Bornova

Park Bornova Opel Astra Çekiliş Kampanyası!

Park Bornova’dan Son Model Opel Astra kazanma şansı sizleri bekliyor! 16 Eylül - 15 Aralık 2019 tarihleri arasında Park Bornova'dan yapacağınız her 100₺’lik alışverişinize bir çekiliş hakkı!

Devamını Oku

Park Bornova

Park Bornova’da Okula Dönüş heyecanı başladı!

Anneler alışveriş keyfini yaşarken, çocuklar birbirinden eğlenceli ve yaratıcı atölyeler ile kaliteli zaman geçirecekler! Sizleri 1-8 Eylül tarihlerinde Park Bornova’ya bekliyoruz

Devamını Oku

Park Bornova

Anneler Gününde Tatil Hediyeniz Park Bornova’dan!

12 Mayıs günü 10.00-22.00 saatleri arasında en yüksek tutarda alışveriş yapan ilk 3 anneye ailesiyle birlikte Bodrum Club Armonia’da unutulmaz bir tatil hediye ediyoruz!

Devamını Oku

Park Bornova

Park Bornova Çocuk Kulübü Mayıs Etkinlikleri!

Park Bornova Çocuk Kulübü Mayıs ayında da birbirinden keyifli atölyeler ile her Cumartesi ve Pazar günü sizleri bekliyor!

Devamını Oku

Park Bornova

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı!

Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği bu önemli bayramı yarın hep birlikte Park Bornova'da kutluyoruz! Tüm çocuklarımız davetlidir!

Devamını Oku

Park Bornova

23 Nisan Çocuk Festivali Park Bornova'da!

20 - 21 - 23 Nisan 2019 tarihlerinde Park Bornova’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkusu yine dopdolu ve rengarenk etkinliklerle tüm çocuklarımızı bekliyor!

Devamını Oku

Park Bornova

Point Bornova Doğayı Birlikte Koruyalım Kampanyası!

6 - 14 Nisan tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişinize doğa dostu bez çanta Point'ten hediye.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER