Park Bornova

Park Bornova Opel Astra Çekiliş Sonucu Açıklandı!

18 Aralık 2019 tarihinde Park Bornova AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle Opel Astra Sedan 1.4 EDT PLS 140 HP MT 6 2019 Model araç sahibini buldu.

Park Bornova

Park Bornova'dan 24 Kasım Öğretmenler Gününe Özel Hediye!

Öğretmen kimliğiniz ile birlikte Park Bornova kampanya noktasına gelin, hediyenizi alın. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun!

Park Bornova

Park Bornova Turuncu Panayır!

30 Kasım Cumartesi günü üreten kadınlar Park Bornova'da sizlerle! Birbirinden özel ürünleri stantlarda ziyaret edebileceğiniz Turuncu Panayır'a davetlisiniz.

Park Bornova

Park Bornova Aydilge Ücretsiz Konseri!

Sevilen şarkları, başarılı performansı ve eğlenceli sahnesiyle Aydilge 12 Ekim’de Park Bornova’da! Konserimize davetlisiniz

Park Bornova

Park Bornova Opel Astra Çekiliş Kampanyası!

Park Bornova’dan Son Model Opel Astra kazanma şansı sizleri bekliyor! 16 Eylül - 15 Aralık 2019 tarihleri arasında Park Bornova'dan yapacağınız her 100₺’lik alışverişinize bir çekiliş hakkı!

Park Bornova

Park Bornova’da Okula Dönüş heyecanı başladı!

Anneler alışveriş keyfini yaşarken, çocuklar birbirinden eğlenceli ve yaratıcı atölyeler ile kaliteli zaman geçirecekler! Sizleri 1-8 Eylül tarihlerinde Park Bornova’ya bekliyoruz

Park Bornova

Anneler Gününde Tatil Hediyeniz Park Bornova’dan!

12 Mayıs günü 10.00-22.00 saatleri arasında en yüksek tutarda alışveriş yapan ilk 3 anneye ailesiyle birlikte Bodrum Club Armonia’da unutulmaz bir tatil hediye ediyoruz!

Park Bornova

Park Bornova Çocuk Kulübü Mayıs Etkinlikleri!

Park Bornova Çocuk Kulübü Mayıs ayında da birbirinden keyifli atölyeler ile her Cumartesi ve Pazar günü sizleri bekliyor!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER