Park Bornova

Anneler Gününde Tatil Hediyeniz Park Bornova’dan!

12 Mayıs günü 10.00-22.00 saatleri arasında en yüksek tutarda alışveriş yapan ilk 3 anneye ailesiyle birlikte Bodrum Club Armonia’da unutulmaz bir tatil hediye ediyoruz!

Devamını Oku

Park Bornova

Park Bornova Çocuk Kulübü Mayıs Etkinlikleri!

Park Bornova Çocuk Kulübü Mayıs ayında da birbirinden keyifli atölyeler ile her Cumartesi ve Pazar günü sizleri bekliyor!

Devamını Oku

Park Bornova

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı!

Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği bu önemli bayramı yarın hep birlikte Park Bornova'da kutluyoruz! Tüm çocuklarımız davetlidir!

Devamını Oku

Park Bornova

23 Nisan Çocuk Festivali Park Bornova'da!

20 - 21 - 23 Nisan 2019 tarihlerinde Park Bornova’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkusu yine dopdolu ve rengarenk etkinliklerle tüm çocuklarımızı bekliyor!

Devamını Oku

Park Bornova

Point Bornova Doğayı Birlikte Koruyalım Kampanyası!

6 - 14 Nisan tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişinize doğa dostu bez çanta Point'ten hediye.

Devamını Oku

Park Bornova

Park Bornova XIII. Geleneksel 23.Nisan Ödüllü Resim Yarışması Başlıyor!

21 Nisan 2019 15:00 - 17:00 Park Bornova Outlet Center'da yapılacak yarışmada birinciye yarım, ikinciye çeyrek ve üçüncüye gram altın ödülü! Tüm katılımcılara madalya ve sertifika hediye!

Devamını Oku

Park Bornova

Park Bornova Ford Fiesta Çekiliş Sonucu Açıklandı!

15 Mart 2019 Cuma günü gerçekleşen çekilişle Park Bornova’nın ödülü Ford Fiesta sahibini buldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler.

Devamını Oku

Park Bornova

Park Bornova Ford Fiesta Çekiliş Kampanyası!

11 Aralık 2018 - 11 Mart 2019 tarihleri arasında Park Bornova Outlet Center'dan yapacağınız her 100 TL'lik alışverişe çekilişle Ford Fiesta kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER