Park Forbes

Park Forbes Canlı Langırt Turnuvası!

Çoçuklar 15 Eylül Tarihinde Canlı Langırt Turnuvası Düzenlenecektir. Langırt turnuvasına katılın, Park Forbes’ta rekabet ve eğlence dolu bir gün yaşayın!

Devamını Oku

Park Forbes

Park Forbes'ta Hediye Çarkı Sizin İçin Dönüyor!

29-30 Haziran tarihleri içinde tek seferde 150 Tl ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Park Forbes'te hediye çarkı çeviriyor, sürpriz hediyeler kazanıyor

Devamını Oku

Park Forbes

Park Forbes'ta Çocuklardan Annelerine Ölümsüz Hediye!

Anneler Günü çocuk atölyelerine katılın, biricik anneniz ile hem fotoğraf çekilin, hem de çerçevenin en güzelini ellerinizle hazırlayın.

Devamını Oku

Park Forbes

Park Forbes'ta Annelere Hediye Yağmuru!

11 - 12 Mayıs 2019 tarihlerinde Park Forbes ‘ta Anneler Günü dolu dolu. Birbirinden güzel eğlence, etkinlik ve hediyeler için Anneler Gününü gelin hep birlikte geçirelim.

Devamını Oku

Park Forbes

Park Forbes Küçük Polisler Trafik Atölyesi!

Geleceğin polisleri trafik atölyesinde yetişiyor.Birbirinden eğlenceli atölye ve oyunlarla trafik kurallarını öğreniyorlar! Park Forbes'ta Küçük Polisler Trafik Atölyesine 5 Mayıs'ta Tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Devamını Oku

Park Forbes

Park Forbes Hıdrellez Şenliği!

Bir dilek tut içinde iyilik olsun. Baharın gelişini Park Forbes'ta çoşkuyla kutluyoruz. 5 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Hıdırellez Şenliğimize Tüm Misafirlerimizi bekliyoruz.

Devamını Oku

Park Forbes

23 Nisan BigChefs'de Mutluluk Dolu Bir Gün!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda 04-12 yaş çocuklara özel ücretsiz çocuk menüsü BigChefs'de çocukları bekliyor.

Devamını Oku

Park Forbes

Park Forbes ‘ta Çocuk Şenliği var

21 Nisan pazar günü 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan etkinliğimiz de tüm çocuklarımızla Park Forbes'te buluşuyoruz

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER