ParkOra

Parkora Bursa Inferno Cem Belevi Konseri!

16 Ağustos Cuma gecesi ParkOra Bursa Inferno'da sahne alacak olan Cem BELEVİ konserini kaçırmayın.

ParkOra

25 Nisan Perşembe Parkora Bahar Festivali!

Baharın enerjisi 25 Nisan Perşembe günü ParkOra sokaklarında. Alışveriş, moda, eğlence aradığınız her şey bu festivalde. Üstelik Murat Övüç’te Ora’da!

ParkOra

Parkora 23 Nisan Alışveriş Festivali!

Bu sefer yardım için toplanıyoruz. Birbirinden renkli standların, müziğin, hediyelerin, söyleşilerin ve modanın olacağı; Bursa Spastik Engelliler Rehabilitasyon Vakfı yararına düzenlenecek Alışveriş Festivali'ne bekliyoruz

ParkOra

Dolu dolu 23 Nisan programı ParkOra'da sizleri bekliyor!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel ParkOra AVM'de birbirinden eğlenceli etkinlikler, tiyatro oyunları ve alışveriş festivali minik ziyaretçilerini bekliyor.

ParkOra

Çocuklar Parkora Festivalinde Buluşuyor!

Haydi çocuklar bayramımızı önceden kutluyoruz, Children Festival'de buluşuyoruz. Söyleşilerin, gösterilerin, eğitim atölyelerinin, şişme oyun parkları ve çok daha fazlasının olacağı 2 günlük dolu dolu eğlence 20-21 Nisan'da Parkora'da sizleri bekliyor.

ParkOra

Parkora'da Çok Neşeli Çok Bilgili Cumartesi Programı!

13 Nisan Cumartesi günü yine Parkora’da dolu dolu geçecek. Kukla yapımı, tiyatro gösterisi, imza günü derken çocuklarımız hem öğrenecek hem de çok eğlenecek.

ParkOra

Çocuklar keyifli Cumartesi programınız Parkora'dan!

Öğreten ve eğlendiren programda ilk önce çantalarımızı boyuyor, Frozen Yoğurtlarımızı yiyoruz. Sonrasında Yorgun Dünya adlı tiyatro oyunu sizi bekliyor olacak. 6 Nisan Parkora'da buluşuyoruz .

ParkOra

Parkora Alışveriş Festivali!

13 Nisan 2019 Cumartesi günü 10:00 ile 20:00 saatleri arasında ParkOra Alışveriş Merkezi tarafından gerçekleştirilecek Alışveriş Festivaline tüm ziyaretçiler davetlidir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER