Plato AVM

Plato AVM Çocuk Olimpiyatları!

Çocuklar, Plato’da size eğlence var. 1-2 Şubat tarihlerinde Plato AVM’ye gelin, Kidolympics etkinlikleriyle spora da eğlenceye de doyun.

Plato AVM

Plato AVM Öğretmenler Günü Masa Tenisi Turnuvası!

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Öğretmenler Arası Masa Tenisi Turnuvasına tüm öğretmenlerimizi 23 - 24 Kasım 2019 tarihlerinde Plato AVM'e bekliyoruz.

Plato AVM

Plato AVM Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası!

Türkiye Satranç Federasyonu iş birliği ile gerçekleştireceğimiz satranç turnuvalarımıza başvurular başladı. Siz de yaş aralığınıza göre başvurunuzu yapın, turnuva sonucunda birbirinden değerli hediye çeki kazanma şansı yakalayın.

Plato AVM

Plato AVM Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası!

Satranç severlere önemle duyurulur. 26 - 27 Ekim 2019 tarihleri arasında Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası için siz de hemen başvuru yapın, turnuva sonucunda Deichmann'dan hediye çeki kazanma şansı yakalayın.

Plato AVM

Plato AVM Sonbahar Satranç Turnuvası!

Geleneksel sonbahar satranç sezonumuz başlıyor. Siz de hemen başvuru yapın, 29 Eylül Pazar günü gerçekleşecek turnuva sonucunda Uptown'dan hediye çeki kazanma şansı yakalayın.

Plato AVM

Plato'dan beklenen Yaza Merhaba Kampanyası başladı!

8 Haziran - 30 Temmuz 2019 tarihleri arasında Plato AVM'den aynı gün içerisinde yapacağınız tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişinizde yüzlerce hediyeden birini kazanma şansı sizi bekliyor. Haydi durmayın hediyeleri kapın.

Plato AVM

Anneler Günü'ne özel birbirinden eğlenceli atölyeler Plato AVM'de!

11 Mayıs 2019 tarihinde Anneler Günü'ne özel Canım Annem Çerçeve Tasarımı, Peçetelik Tasarımı ve Bez Çanta Boyama etkinliklerine tüm minik ziyaretçiler bekleniyor.

Plato AVM

Geleneksel Ramazan Eğlenceleri Plato'da!

Ramazan boyunca birbirinden eğlenceli Geleneksel Ramazan etkinlikleri Plato AVM'de sizleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER