Podyum Park

Podyumpark Bursa Spastik Engelliler Rehabilitasyon Vakfı Kermesi!

20 Ekim Pazar günü, Bursa Spastik Engelliler Rehabilitasyon Vakfı tarafından düzenlenecek olan kermesimize tüm yardımsever Bursalıları bekliyoruz... Kermesin tüm geliri yeni yapılacak vakıf binası için kullanılacaktır.

Podyum Park

Modanın kalbi PodyumPark’ta atıyor.

Bu yıl 3. sü düzenlenen Bursa Fashıon Week PodyumPark’ta gerçekleşiyor. 20 - 21 - 22 Eylül tarihlerinde yapılacak etkinlik bir çok moda severi bir araya getiriyor.

Podyum Park

PodyumPark Hülya Avşar Cup Senior Tenis Turnuvası!

PodyumPark Hülya Avşar Cup Senior Tenis Turnuvasına katılmak için başvurularınızı en geç 19 Eylül Perşembe gününe kadar i-kort üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Podyum Park

Paris Saint-Germain Academy Bursa PodyumPark’ta!

4 yaşından 18 yaşına kadar kız ve erkek sporculara futbol akademi eğitimi veren Paris Saint-Germain Academy Bursa, 11 Eylül Çarşamba günü PodyumPark'ta eğlenceli etkinlik ve yarışmalar gerçekleştirecek. Anneler çocuklarını desteklerken, babalar ve kız/erkek çocukları futbol hünerlerini sergileyecek. ⠀

Podyum Park

Podyumpark'ta Burcu Saraçoğlu ile Aile Dizimi Etkinliği!

Hayatta en cok desteklenmeye ihtiyaç duyarız. Ve bu desteklenme ve onaylanma halini en çok ailemizden yani köklerimizden görmemiz durumunda tam ve sağlıklı bireylere dönüşebiliriz.⠀26 Ağustos Pazartesi Burcu Saraçoğlu ile Aile Dizimi Podyumpark'ta sizleri bekliyor.

Podyum Park

Bursa PodyumPark İkinciel ve Tasarım Festivali!

Bursa’da ilk defa gerçekleşecek olan Podyum Park İkinci El Festivali, Best Fm sponsorluğunda Bursa’nın en elit, en keyifli, en eğlenceli mekanında, ‘Atma Değerlendir, Tüketimi Azalt, Mutlu Ol’ sloganıyla birbirinden değerli antikacılar, tasarımcılar ve ikinci el satış stantlarıyla sizleri buluşturacaktır.⠀

Podyum Park

Hıdırellez Dilekleriniz Podyum Park'ta Gerçek Olsun!

4 Mayıs Cumartesi akşamı Podyum Park'ta dilek ağacımıza dileklerimizi asıyoruz, ateşten atlıyoruz ve sürprizlerle baharı karşılıyoruz.

Podyum Park

Podyum Sanat Mahal Mayıs takvimi

Mayıs ayında Podyum Sanat Mahal etkinlikleri 2 Mayıs'ta Podyum Park Bursa'da başlıyor. Biletler Podyum Sanat Mahal gişesinde ve www.biletinial.com da

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER