Primemall Antakya

Primemall Antakya Nissan Qashqai Çekiliş Sonucu Açıklandı!

21 Şubat 2020 tarihinde Primemall Antakya AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 1 kişi Nissan Qashqai marka arabanın sahibi oldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Primemall Antakya

Primemall Antakya'da Aşkınızı Tazeleyin!

10 - 14 Şubat 2020 tarihleri arasında Primemall Antakya'dan her gün en yüksek alışverişi yapan 3 kişi Blue Diamond Güneyler'den Sonsuzluk Kolyesi kazanacak.

Primemall Antakya

Çocuklar Arı Maya Primemall Antakya’ya Geliyor!

31 Ocak - 2 Şubat 2020 tarihleri arasında çocukların çok sevdiği çizgi film karakterlerinden Arı Maya müzikal eğlencesi ile Primemall Antakya AVM'e geliyor. Bu ücretsiz etkinliği kaçırmayın.

Primemall Antakya

Çocuklar Niloya Primemall Antakya’ya geliyor!

20 - 26 Ocak 2020 tarihleri arasında çocukların sevgilisi Niloya ve Tospik Primemall Antakya'ya geliyor. Bu güzel müzikal eğlenceyi sakın kaçırmayın.

Primemall Antakya

Öğretmenler Günü'ne Özel Sürpriz Hediyeler Primemall Antakya'da!

Öğretmenler Günü'ne özel 24 Kasım Pazar Günü Primemall Antakya danışma bankosuna başvuru yapan öğretmenlerimiz sürpriz hediyeler kazanıyor.

Primemall Antakya

Primemall Antakya Nissan Qashqai Çekiliş Kampanyası!

16 Kasım -16 Şubat tarihleri arasında Primemall Antakya AVM'den aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapın, Nissan Qashqai için çekilişe katılma hakkı kazanın. Sana QASHQAI Çok Yakışacak!

Primemall Antakya

Primemall Antakya Hapşuu Müzikal Etkinliği!

Çocuklar Tatil Eğlenceniz Bizden! Çok sevdiğiniz Hapşuu sizin için Primemall Antakya'ya geliyor. 22 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında Primemall Antakya'ya gelmeyi unutmayın.

Primemall Antakya

Primemall Antakya 8. Yıl Hediyesi!

Primemall Antakya'nın 8. yılına özel 14 - 20 Ekim 2019 tarihleri arasında tek seferde 150 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler 100 TL'ye varan hediye çeklerinin sahibi oluyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER