Primemall Gaziantep

Primemall Gaziantep Kral Şakir Müzikal Etkinliği!

17-18-19 Ocak tarihleri arasında 14:00-16:00-18:00 saatlerinde Türkiye’nin ilk yerli çizgi dizisi Kral Şakir dans gösterileri ve eğlenceli hikâyeleriyle Primemall Gaziantep’te olacak.

Primemall Gaziantep

Primemall Gaziantep Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası!

Şehrin En Karizmatiği! 23 Kasım - 23 Şubat tarihleri arasında, aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapın, Jeep Renegade çekilişine katılma hakkı kazanın! Keyifli alışverişler dileriz.

Primemall Gaziantep

Primemall Gaziantep Öğretmenler Günü Kampanyası!

18 - 24 Kasım tarihleri arasında en çok alışveriş yapan 24 öğretmenimize Primemall Gaziantep Sanat Galerisi’nin en seçkin tabloları Hediyemizdir!

Primemall Gaziantep

Primemall Gaziantep Kadınların Renkli İzleri!

Ankara Kadın Ressamlar Derneği Kadınların Renkli İzleri Karma Resim Sergisi 16 - 30 Kasım Tarihleri arasında Primemall Gaziantep’te!

Primemall Gaziantep

Primemall Gaziantep Kitap Fuarı!

Bir Kitap Seç Dünyan Değişsin. Okumadan geçen bir gün, yitirilmiş bir gündür. Birbirinden değerli yazarlar, seçkin yayınevleri ve binlerce kitap Primemall Gaziantep Kitap Fuarı’nda!

Primemall Gaziantep

Arı Maya Primemall Gaziantep’te!

16 - 19 Kasım tarihleri arasında 14:00-16:00-18:00 saatlerinde Primemall’da minik ziyaretçileri ile buluşuyor! Katılım Ücretsizdir.

Primemall Gaziantep

Primemall Gaziantep Yöresel Pazar!

Primemall Gaziantep, Anadolu’nun birbirinden farklı tatlarıyla buluşmak isteyen ziyaretçilerini, 18 - 27 Ekim tarihleri arasında Yöresel Lezzetler Pazarı'na bekliyor.

Primemall Gaziantep

Primemall Gaziantep Maşa ile Koca Ayı Müzikal Etkinliği!

Maşa adında küçük bir kız ile sirkten emekli Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen çizgi film Maşa ile Koca Ayı 26 - 29 Ekim tarihlerinde 14:00-16:00-18:00 saatleri arasında Primemall’da minik ziyaretçileri ile buluşuyor!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER