Primemall İskenderun

Primemall İskenderun Nissan Qashqai Çekiliş Sonucu Açıklandı!

21 Şubat 2020 tarihinde Primemall İskenderun AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 1 kişi Nissan Qashqai marka arabanın sahibi oldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Primemall İskenderun

Primemall İskenderun'da Sevgililer Günün'de Lezzete Doyuyoruz!

Sevgililer Günü'nde Bursa Kebap Evi ile lezzete doyuyoruz. Aynı gün içerisinde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimiz Bursa Kebap Evi'nden çift kişilik yemek kazanıyor! Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Primemall İskenderun

Primemall İskenderun Maşa ile Kocayı Müzikal Etkinliği!

Çocukların çok sevdiği Maşa ile Kocayı Primemall İskenderun’da minik dostları ile buluşuyor. Tatilin tadı Primemall İskenderun’da çıkarın.

Primemall İskenderun

Primemall İskenderun Şirinler tiyatrosu etkinliği!

Artık çocukların da bir tiyatro salonu var! 30 Kasım Cumartesi günü saat 14.00 ve 16.00 seanslarındaki Şirinler tiyatrosunu sakın kaçırmayın.

Primemall İskenderun

En Leziz Öğretmenler Günü Hediyesi Primemall İskenderun'dan!

24 Kasım Öğretmenler Günü'nde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan öğretmenlerimiz Bursa Kebap Evi'nden 25 TL yemek çeki kazanıyor!

Primemall İskenderun

En Leziz Tatlar Primemall İskenderun Yöresel Pazar'da!

15 Kasım - 1 Aralık 2019 tarihleri arasında Anadolunun en leziz tatları Primemall İskenderun Yöresel Pazar'da sizleri bekliyor.

Primemall İskenderun

En leziz Öğretmenler Günü hediyesi Primemall İskenderun'dan!

24 Kasım Öğretmenler Günü'nde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Öğretmenlerimiz, Bursa Kebap Evinden 25 TL'lik yemek çeki kazanıyor! Afıyet Olsun...

Primemall İskenderun

Primemall İskenderun Nissan Qashqai Çekiliş Kampanyası!

Nissan Qashqai Yılına Hazır mısın? 16 Kasım - 16 Şubat tarihleri arasında Primemall İskenderun AVM'den aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapın, Nissan Qashqai çekilişine katılma hakkı kazanın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER