Rings AVM

ASLAN Rings AVM'ye geliyor!

14 - 15 Aralık 2019 tarihlerinde TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi karakteri ASLAN, şarkı, oyun ve eğlence dolu aktivitelerle Rings AVM'ye geliyor. Tüm minik ziyaretçilerimiz bu ücretsiz etkinliğe davetlidir.

Rings AVM

Bu Cuma Rings AVM'de her şey çok şahane!

29 Kasım tarihinde toplamda 300 TL ve üzerine alışveriş yapan Rings Club üyelerine, birbirinden farklı mağazalardan geçerli 50 TL değerinde alışveriş çeki anında hediye.

Rings AVM

Rings AVM'de öğretmenlerimize kahve ve tatlı hediye!

24 Kasım Pazar günü öğretmen kimliğiyle Rings AVM danışma bankosuna gelen tüm öğretmenlerimize kahve ve tatlı hediye.

Rings AVM

Rings AVM Rafadan Tayfa Müzikli Eğlencesi!

Çocukların severek izlediği çizgi film Rafadan Tayfa kahramanları eğlenceli gösterileriyle 18-19 Kasım'da Rings AVM'de.

Rings AVM

Rings AVM Kukuli ve Arkadaşları Müzikali!

Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran sevimli çizgi film karakteri Kukuli ve arkadaşları eğlenceli aktiviteleriyle 16-17 Kasım'da Rings AVM.

Rings AVM

Rings AVM Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

Sevilen çizgi film karakteri Akıllı Tavşan Momo şarkı, oyun ve eğlence dolu aktivitelerle 26 - 27 Ekim'de Rings AVM'ye geliyor. Tüm minik ziyaretçilerimizi bu ücretsiz etkinliğe bekliyoruz.

Rings AVM

Rings AVM Marifetli Eller Kulübü alışveriş festivali!

25 - 27 Ekim 2019 tarihleri arasında Rings AVM Sancaktepe'de Ahşap boyama atölyesi ev tekstili, örme çantalar, amigurumi oyuncaklar, takılar, ahşap işleri, keçe çalışmaları, gıda vb. bir çok el emeği ürünün yer aldığı bu festivali kaçırmayın.

Rings AVM

Rings AVM Çocuk Kitapları Şenliği!

Yazar buluşmaları, indirimli kitaplar, çocuklara özel atölyeler ve seçkin yayınevlerinin katılımıyla gerçekleşecek Çocuk Kitapları Şenliği 12 - 20 Ekim tarihleri arasında Rings AVM'de.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER