Sanko Park

Sanko Park Robotics Fest!

Robotics Fest eğlence dolu! Mini Ada ile tanışmaya var mısın ? Çocukların Robot Atölyeleri ile hem eğlenip hem öğreneceği, Karaoke Partisinden Just Dance’a birçok etkinliğin yer alacağı Robotics Fest 16-24 Kasım tarihleri arası sizlerle.

Sanko Park

Cumhuriyetimizin 96. Yılına özel en güzel Cumhuriyet şiirini sen yaz!

Sanko Park AVM tarafından gerçekleştirilecek Ödüllü Akrostiş Şiir Yarışmasında; Baş harfleri CUMHURİYET olacak şekilde en güzel akrostiş şiiri sen yaz, yarışmaya katıl, ödülleri kazan!

Sanko Park

Sanko Park’ta eğlence sınır tanımıyor!

Minikler, bu hafta sonu 2. kat oyun alanında saat 14.00 ve 16.00’da Just Dance ile müziğin ritmine kapılacak! 19 - 20 Ekim 2019 tarihlerinde Sanko Park'a gelmeyi unutma...

Sanko Park

Sanko Park Yöresel Ürün Günleri!

Türkiye’nin dört bir yanından, memleketimizin doğal lezzetleri yeniden Gaziantep’e geliyor! Yedincisini düzenlediğimiz Yöresel Ürün Günleri, 18 - 29 Eylül tarihleri arası Sanko Park zemin katta sizlerle!

Sanko Park

Sanko Park 2. Uluslararası El Sanatları ve Hediyelik Eşya Günleri!

Geleneksel el sanatlarının birbirinden güzel örneklerine ev sahipliği yaptığımız Uluslararası El Sanatları ve Hediyelik Eşya Günleri, 2. kez Sanko Park’ta!

Sanko Park

Sanko Park Macera Maratonuna Hazır mısınız?

Okulların açılmasına az bir süre kala çocukların macera ve eğlenceyi bir arada yaşayacağı macera parkuru, 8 Eylül’e kadar 12:00-20:00 saatleri arası Sanko Park'ta!

Sanko Park

Sanko Park Rafet El Roman Konseri!

30 Ağustos Zaferi’nin 97. yılını, Rafet El Roman konseri ile Sanko Park’ta kutluyoruz! Saat 20.00'da başlayacak bu ücretsiz konseri kaçırmayın.

Sanko Park

Bayram hediyeniz Sanko Park’tan!

1-10 Ağustos tarihleri boyunca; mağazalarımızdan toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapın, aynı gün içerisinde danışma bankomuza gelip alandaki butona basın, 50 TL'ye kadar yüklü Sanko Park kartlar anında sizin olsun!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER