Sanko Park

Sanko Park 2. Uluslararası El Sanatları ve Hediyelik Eşya Günleri!

Geleneksel el sanatlarının birbirinden güzel örneklerine ev sahipliği yaptığımız Uluslararası El Sanatları ve Hediyelik Eşya Günleri, 2. kez Sanko Park’ta!

Devamını Oku

Sanko Park

Sanko Park Macera Maratonuna Hazır mısınız?

Okulların açılmasına az bir süre kala çocukların macera ve eğlenceyi bir arada yaşayacağı macera parkuru, 8 Eylül’e kadar 12:00-20:00 saatleri arası Sanko Park'ta!

Devamını Oku

Sanko Park

Sanko Park Rafet El Roman Konseri!

30 Ağustos Zaferi’nin 97. yılını, Rafet El Roman konseri ile Sanko Park’ta kutluyoruz! Saat 20.00'da başlayacak bu ücretsiz konseri kaçırmayın.

Devamını Oku

Sanko Park

Bayram hediyeniz Sanko Park’tan!

1-10 Ağustos tarihleri boyunca; mağazalarımızdan toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapın, aynı gün içerisinde danışma bankomuza gelip alandaki butona basın, 50 TL'ye kadar yüklü Sanko Park kartlar anında sizin olsun!

Devamını Oku

Sanko Park

Sanko Park'tan Kamp Sandalyesi Hediye!

Yazın en güzel hediyesi Sanko Park’ta! 31 Temmuz’a kadar SankoPark mağazalarından 750 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese, 1 adet kamp sandalyesi hediye!

Devamını Oku

Sanko Park

Sanko Park Arçelik Beyaz Eşya Seti Çekiliş Sonucu Açıklandı!

18 Temmuz 2019 Perşembe günü saat 15.00'da gerçekleşen çekilişle 3 kişi Arçelik Marka Beyaz Eşya setinin sahibi oldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

Sanko Park

Sanko Park Beyaz Eşya Çekilişi Gerçekleşiyor!

Merakla beklenen çekiliş için geri sayım başladı! Beyaz eşya kampanyamızın talihlileri, yarın noter huzurunda yapılacak çekilişle belirleniyor!

Devamını Oku

Sanko Park

Sanko Park 6. Yöresel Ürün Günleri

Memleketinden gelen o taptaze ve doğal lezzetleri özleyenler, beklenen gün geldi! Yöresel Ürün Günleri, 21-30 Haziran tarihleri boyunca, 6. kez Sanko Park’ta!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER