Sanko Park

Sanko Park’tan Sevgililer Günü Tatil Kampanyası!

1 - 16 Şubat tarihleri arası aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve katları tutarındaki alışverişlerinizi danışma bankomuza kaydettirip çekilişe katılın, yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde kullanabileceğiniz 5.000 TL değerinde Jolly Tur Seyahat ve Konaklama Çeki kazanan 3 şanslı kişiden biri siz olun!

Sanko Park

Sanko Park’ta alışverişleriniz paraya dönüşüyor!

31 Aralık tarihine kadar aynı gün içerisinde yapacağınız 20 TL ve üzeri alışverişlerinizi standımıza kaydettirip en çok Yıldız Puanı toplayan ilk 10 kişi arasında yer alın, 100 TL ile 3.000 TL arasında değişen Sanko Park kartların ve her hafta 1 iPhone 11 Pro’nun sahibi siz olun!

Sanko Park

Sanko Park'tan Hediye Kart Dolu Dolu Geliyor!

Hediye Kartlarla hediyeleri katlamaya ne dersiniz? Sevdiklerinize 250 ve 500 TL yüklü hediye kartlardan alın, çarkı çevirin, çeşitli hediyelerden biri sizin olsun!

Sanko Park

Sanko Park Robotics Fest!

Robotics Fest eğlence dolu! Mini Ada ile tanışmaya var mısın ? Çocukların Robot Atölyeleri ile hem eğlenip hem öğreneceği, Karaoke Partisinden Just Dance’a birçok etkinliğin yer alacağı Robotics Fest 16-24 Kasım tarihleri arası sizlerle.

Sanko Park

Cumhuriyetimizin 96. Yılına özel en güzel Cumhuriyet şiirini sen yaz!

Sanko Park AVM tarafından gerçekleştirilecek Ödüllü Akrostiş Şiir Yarışmasında; Baş harfleri CUMHURİYET olacak şekilde en güzel akrostiş şiiri sen yaz, yarışmaya katıl, ödülleri kazan!

Sanko Park

Sanko Park’ta eğlence sınır tanımıyor!

Minikler, bu hafta sonu 2. kat oyun alanında saat 14.00 ve 16.00’da Just Dance ile müziğin ritmine kapılacak! 19 - 20 Ekim 2019 tarihlerinde Sanko Park'a gelmeyi unutma...

Sanko Park

Sanko Park Yöresel Ürün Günleri!

Türkiye’nin dört bir yanından, memleketimizin doğal lezzetleri yeniden Gaziantep’e geliyor! Yedincisini düzenlediğimiz Yöresel Ürün Günleri, 18 - 29 Eylül tarihleri arası Sanko Park zemin katta sizlerle!

Sanko Park

Sanko Park 2. Uluslararası El Sanatları ve Hediyelik Eşya Günleri!

Geleneksel el sanatlarının birbirinden güzel örneklerine ev sahipliği yaptığımız Uluslararası El Sanatları ve Hediyelik Eşya Günleri, 2. kez Sanko Park’ta!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER