Sanko Park

Sanko Park Arçelik Beyaz Eşya Seti Çekiliş Sonucu Açıklandı!

18 Temmuz 2019 Perşembe günü saat 15.00'da gerçekleşen çekilişle 3 kişi Arçelik Marka Beyaz Eşya setinin sahibi oldu. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

Sanko Park

Sanko Park Beyaz Eşya Çekilişi Gerçekleşiyor!

Merakla beklenen çekiliş için geri sayım başladı! Beyaz eşya kampanyamızın talihlileri, yarın noter huzurunda yapılacak çekilişle belirleniyor!

Devamını Oku

Sanko Park

Sanko Park 6. Yöresel Ürün Günleri

Memleketinden gelen o taptaze ve doğal lezzetleri özleyenler, beklenen gün geldi! Yöresel Ürün Günleri, 21-30 Haziran tarihleri boyunca, 6. kez Sanko Park’ta!

Devamını Oku

Sanko Park

Evinizin En Güzel Hediyeleri Sanko Park'tan Çekiliş Kampanyası!

21 Haziran - 14 Temmuz tarihleri arası, 100 TL ve üzeri alışveriş fişlerinizle aynı gün içerisinde danışma bankomuza gelin, çekilişe katılarak Arçelik marka beyaz eşya setini kazanacak 3 şanslı kişiden biri siz olun!

Devamını Oku

Sanko Park

Sanko Park Anneler Günü Şiir Yarışması!

Anneler için yılın en özel günü yaklaşıyor! 5 - 12 yaş arasındaysan, 'Anneme en güzel şiiri ben yazarım!' diyorsan; 12 Mayıs’a kadar şiirini Sanko Park’a getir, harika ödüllerden birini kazanma şansını yakala!

Devamını Oku

Sanko Park

5 Mayıs Pazar Sanko Park Pepee Müzikali!

Miniklerin gönlünde taht kuran sevimli çizgi film karakteri Pepee Sanko Park’a geliyor! 5 Mayıs Pazar saat 14:00’da Sanko Park ana atriumda gerçekleşecek Pepee Müzikali’ne tüm minikler davetlidir!

Devamını Oku

Sanko Park

Çiçek Karnavalı Gaziantep'e renk katmaya devam ediyor!

28 Nisan Pazar saat 14:00’da Botanik Bahçe’den başlayacak olan Çiçek Karnavalı kortej yürüyüşüne tüm Gaziantep halkı davetlidir!

Devamını Oku

Sanko Park

Sanko Park 23 Nisan Resim Yarışması Kazananları Açıklandı!

Geleneksel 23 Nisan Canlı Resim Yarışmamız sonuçlandı. Minik ressamlarımızı tebrik ediyoruz! İki ayrı kategorideki ödüller, 28 Nisan saat 16.00’da Sanko Park’ta gerçekleşecek ödül töreni ile takdim edilecektir.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER