Sera Kütahya AVM

Sera Kütahya Ara Tatil Etkinlikleri!

Okullar bugün kapanıyor! Öyleyse çocuklar için biraz mola zamanı 16 - 24 Kasım arasında çocuklar için her gün muhteşem etkinliklerle sizlerleyiz! O zaman hep birlikte Sera Kütahya'da buluşuyoruz.

Sera Kütahya AVM

Sera Kütahya Yöresel Lezzetler Festivali!

Anadolu'nun yöresel lezzetleri şimdi Sera Kütahya 'da toplandı! Yöresel Lezzetler 13 Ekim'den itibaren 22 Ekim'e kadar Sera Kütahya'da sizlerle olacak!

Sera Kütahya AVM

Sera Kütahya AVM Gölge Rayan Konseri!

5 Mayıs Pazar saat 16.30’da Gölge Rayan ile pazar eğlencesine davetlisiniz. Üstelik Yoncalı Termal Spa Otel ile beraber yaptığımız hediye kampanyamızın da sonuçları belli oldu. Yarın halk konserimizde açıklıyoruz!

Sera Kütahya AVM

Sera Kütahya Avm'de Mucizeler Sirki Heyecanı!

5-14 Nisan tarihleri arasında Türkiye'nin en büyük, en güzel, en eğlenceli sirki Türkiye Sirki'nin hazırlayıp sunduğu Mucizeler Sirki Masalların Masalı adlı gösterimiz Sera Kütahya Avm Otoparkı sirk çadırında....

Sera Kütahya AVM

Sera Kütahya AVM Opel Astra Çekiliş Sonucu Açıklandı!

20 Şubat 2019 Çarşamba günü gerçekleşen çekiliş sonucunda Sera Kütahya AVM'den Opel Astra kazanan talihliler belli oldu. İşte Opel Astra çekilişini kazanan asil ve yedek talihli...

Sera Kütahya AVM

Sera Kütahya AVM’de Opel Astra Sahibini Buluyor.

Heyacan Dorukta! Bu heyacanı birlikte yaşamak için, Milli Piyango ve Noter huzurunda gerçekleşecek çekilişe herkes davetli. Çekiliş 20 Şubat 2019 Çarşamba saat 19:00 da Sera Kütahya AVM orta alanda gerçekleşecek.

Sera Kütahya AVM

Sera Kütahya'nın Kalbinde Opel Astra Var!

Bu senenin ışığı Opel Astra 100 TL'ye sizin olabilir! Sera Kütahya 'dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapın son model Opel Astra arabayı kazanma şansını yakalayın ve yeni yılda Opel'inizin keyfini sürün!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER