Serdivan AVM

Serdivan AVM Şeker Köy Etkinliği!

Eğlencenin en tatlı hali Şeker Köy 18-26 Ocak tarihleri arasında Serdivan AVM’de! Ara tatili eğlenceyle geçirmek isteyen tüm minik ziyaretçilerimizi bekleriz

Serdivan AVM

Bulmaca Kulesi Serdivan AVM'de!

23-24 Kasım tarihlerinde TRT Çocuk'un sevilen çizgi filmi Bulmaca Kulesi, çocuklarla buluşuyor! Eğlence ve bilmece dolu bu gösteriyi sakın kaçırmayın.

Serdivan AVM

Tak kalkanı beline yolculuk Viking Köyü’ne!

31 Ağustos - 8 Eylül tarihleri arasında minikler Serdivan’dan Viking Köyü Ragnarville’e gezintiye çıkıyor. Kalkan boyama, ok atma ve ejderha avı gibi birçok eğlenceli aktivite, minikleri bekliyor.

Serdivan AVM

Akıllı Tavşan Momo ve Yumi Serdivan AVM’de!

Akıllı Tavşan Momo ve Yumi yaz tatili başlarken Serdivan AVM’ye geliyor, eğlenceli gösteri ve maceralarıyla, karnesini alan tüm çocukları 15-16 Haziran’da bekliyor. Etkinliğimize katılım ücretsizdir. İyi eğlenceler.

Serdivan AVM

Akıllı Tavşan Momo ve Yumi yaz tatili başlarken Serdivan AVM’ye geliyor

Akıllı Tavşan Momo ve Yumi eğlenceli gösteri ve maceralarıyla, karnesini alan tüm çocukları 15-16 Haziran’da Serdivan AVM’ye bekliyor.

Serdivan AVM

Serdivan‘da mutlu saatler!

6 - 31 Mayıs tarihleri arasında Serdivan AVM'den hafta içi 12.00-17.00 saatleri arası tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yap, anında kazan!

Serdivan AVM

Doğa ile Müzik Her Yerde bu yıl Serdivan AVM’de!

Sakarya Doğa Koleji öğrencilerinin solo ve grup performanslarıyla unutulmaz bir müzik ziyafeti için 28 Nisan Pazar günü Serdivan AVM'ye bekleriz.

Serdivan AVM

Neş’eli Sanat ve Orff Serdivan AVM’de

22-23 Nisan’da Neş’eli Sanat ve Orff Atölyesi Serdivan AVM’de! Atölyelerimiz 13.30-17.00 saatleri arasında -1. katta gerçekleşecektir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER