Starcity Outlet

Starcity Outlet Garaj Günleri!

30 Kasım - 15 Aralık tarihleri arasında sevdiğin markalardaki inanılmaz indirimleri kaçırma, seni Starcity Outlet Garaj Günleri’ne bekliyoruz!

Starcity Outlet

Starcity Outlet Aslan ve Arkadaşları Müzikal Etkinliği!

TRT Çocuk’un sevilen karakteri Aslan ve arkadaşları 27-28-29 Eylül tarihlerinde Starcity Outlet’te çocuklarla buluşuyor!

Starcity Outlet

Starcity Outlet Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

Akıllı Tavşan Momo çocuklarla buluşuyor! 20 - 22 Eylül tarihleri arasında ücretsiz gerçekleşecek gösteri ile çocuklar eğlencenin tadını Starcity Outlet’te doyasıya çıkaracak

Starcity Outlet

TRT Çocuk’un Sevilen Çizgi Film Kahramanları Eylül Ayı Boyunca Starcity Outlet’te !

Çocukların severek izlediği Doru ile Karatay , Akıllı Tavşan Momo ve Aslan Eylül ayı boyunca Starcity Outlet’te küçük hayranlarıyla buluşuyor.

Starcity Outlet

Starcity Outlet Doru ve Arkadaşları Müzikal Etkinliği!

Doru ve Arkadaşları çocuklarla buluşuyor! 13-14-15 Eylül tarihlerinde ücretsiz gerçekleşecek gösteri ile çocuklar eğlencenin tadını Starcity Outlet’te doyasıya çıkaracak

Starcity Outlet

Starcity Outlet İbi ile Tosi Müzikal Etkinliği!

Eğlence dolu bir hafta sonuna hazır olun! Sevilen karakterler İbi ile Tosi çocuklarla buluşuyor! 6-7-8 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan eğlence dolu etkinlikler ve gösteriler Starcity Outlet’te minik misafirlerini bekliyor

Starcity Outlet

Starcity Outlet Nissan Qashqai Çekiliş Kampanyası!

Yılın hediyesi Starcity Outlet’ten! 15 Ağustos – 31 Aralık tarihleri arasında aynı gün içerisinde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde Nissan Qashqai kazanma şansı sizi bekliyor!

Starcity Outlet

UKD Satranç Turnuvası Starcity Outlet’te başlıyor!

15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek turnuvaya 2008-2012 yıllar ve arasında doğum tarihli sporcular katılım gösterebilir. 3 Haziran Pazartesi günü 20.00’dan itibaren www.istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırabilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER