Starcity Outlet

Starcity Outlet Aslan ve Arkadaşları Müzikal Etkinliği!

TRT Çocuk’un sevilen karakteri Aslan ve arkadaşları 27-28-29 Eylül tarihlerinde Starcity Outlet’te çocuklarla buluşuyor!

Devamını Oku

Starcity Outlet

Starcity Outlet Akıllı Tavşan Momo Müzikal Etkinliği!

Akıllı Tavşan Momo çocuklarla buluşuyor! 20 - 22 Eylül tarihleri arasında ücretsiz gerçekleşecek gösteri ile çocuklar eğlencenin tadını Starcity Outlet’te doyasıya çıkaracak

Devamını Oku

Starcity Outlet

TRT Çocuk’un Sevilen Çizgi Film Kahramanları Eylül Ayı Boyunca Starcity Outlet’te !

Çocukların severek izlediği Doru ile Karatay , Akıllı Tavşan Momo ve Aslan Eylül ayı boyunca Starcity Outlet’te küçük hayranlarıyla buluşuyor.

Devamını Oku

Starcity Outlet

Starcity Outlet Doru ve Arkadaşları Müzikal Etkinliği!

Doru ve Arkadaşları çocuklarla buluşuyor! 13-14-15 Eylül tarihlerinde ücretsiz gerçekleşecek gösteri ile çocuklar eğlencenin tadını Starcity Outlet’te doyasıya çıkaracak

Devamını Oku

Starcity Outlet

Starcity Outlet İbi ile Tosi Müzikal Etkinliği!

Eğlence dolu bir hafta sonuna hazır olun! Sevilen karakterler İbi ile Tosi çocuklarla buluşuyor! 6-7-8 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan eğlence dolu etkinlikler ve gösteriler Starcity Outlet’te minik misafirlerini bekliyor

Devamını Oku

Starcity Outlet

Starcity Outlet Nissan Qashqai Çekiliş Kampanyası!

Yılın hediyesi Starcity Outlet’ten! 15 Ağustos – 31 Aralık tarihleri arasında aynı gün içerisinde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde Nissan Qashqai kazanma şansı sizi bekliyor!

Devamını Oku

Starcity Outlet

UKD Satranç Turnuvası Starcity Outlet’te başlıyor!

15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek turnuvaya 2008-2012 yıllar ve arasında doğum tarihli sporcular katılım gösterebilir. 3 Haziran Pazartesi günü 20.00’dan itibaren www.istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırabilirsiniz.

Devamını Oku

Starcity Outlet

23 Nisan Coşkusu Starcity Outlet'te!

Yüz boyama aktivitesi, Figürlü Sosis yapımı ve Balon dağıtımı, Bubble Show ve 23 Nisan Bandosu 12:00 - 17:00 saatleri arasında Starcity Outlet'te minik ziyaretçilerini bekliyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER