Tarsu AVM

Tarsu AVM Niloya Etkinliği!

Sevilen çizgi film kahramanı Niloya, çocuklar için Tarsu AVM’ye geliyor! Şarkı, oyun ve eğlence dolu etkinlik için 18 – 21 Ocak tarihleri arasında sizleri bekliyoruz.

Tarsu AVM

Tarsu AVM Suzuki Swift Çekiliş Kampanyası!

Yeni Yılın Yıldızı Sensin! 28 Kasım 2019 - 28 Şubat 2020 tarihleri arasında Tarsu AVM'den 100 TL ve üzeri alışveriş yapın, Suzuki Swift hayaline kavuşan şanslı kişi siz olun.

Tarsu AVM

Tarsu AVM İndirim Panayırı!

14 - 22 Eylül tarihleri arasında indirim panayırında süper indirimlerle çok özel ürünler Tarsu AVM'de sizleri bekliyor. Bu fırsatı kaçırmayın.

Tarsu AVM

Tarsu’dan 25 TL’lik Migros Money Kart hediye!

5 - 9 Ağustos tarihleri arasında Tarsu AVM'den 250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes Migros’tan 25 TL değerinde Money Kart kazanıyor.

Tarsu AVM

Tarsu AVM Suzuki Vitara Çekiliş Sonucu Açıklandı!

25 Haziran 2019 Salı günü Tarsu AVM'de noter huzurunda gerçekleşen çekilişle bir kişi Suzuki Vitara 4x4 aracın sahibi oldu. İşte ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Tarsu AVM

Tarsu AVM Suzuki Vitara Çekilişi Gerçekleşiyor!

Vites Artıran Alışveriş Keyfi çekilişimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve katılım için teşekkür ederiz. Çekilişimiz 25 Haziran Salı günü saat 14:00'te gerçekleşecektir.

Tarsu AVM

Tüm Çocuklar Atatürk'le Yan Yana Tarsu AVM'de!

Çocuklarımızı artırılmış gerçeklik teknoloji sayesinde Atatürk ile yan yana fotoğraf çektirmeye bekleriz. 22 - 23 Nisan Günü 12:00 ile 17:00 saatleri arasında tüm çocuklarımızı Tarsu AVM'ye bekliyoruz.

Tarsu AVM

Şehit Cemre Salih Gözen İlkokulu resim sergisi!

Şehit Cemre Salih Gözen İlkokulu'nun resim sergisi 13 -14 Nisan’da Tarsu AVM’de sizleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER