Tepe Nautilus

Açık hava sinemasının en keyifli hali Tepe Nautilus’ta!

23 - 24 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek ücretsiz açık hava sineması etkinliğimize tüm sinemaseverleri Tepe Nautilus'a bekliyoruz!

Devamını Oku

Tepe Nautilus

Elif'in Düşleri Tepe Nautilus'ta!

Sevilen çizgi film kahramanı Elif’in Düşleri 21-22-23 Haziran tarihleri arasında Tepe Nautilus’ta çocuklarla buluşuyor.

Devamını Oku

Tepe Nautilus

Tepe Nautilus’ta Axess'le 50 TL chip-para!

1-20 Haziran tarihleri arasında Tepe Nautilus’ta yer alan kampanyaya dahil Axess üye işyeri mağazalar, toplam 350 TL ve üzeri alışverişe 50 TL chip-para kazandırıyor.

Devamını Oku

Tepe Nautilus

Tepe Nautilus’ta Hediye Kazan!

31 Mayıs - 2 Haziran tarihleri arasında Tepe Nautilus’ta tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere Koton’dan sürpriz hediye!

Devamını Oku

Tepe Nautilus

Baharı Tepe Nautilus'ta Karşılıyoruz!

Siz de Hıdırellez Şenliğine katılmak istiyorsanız 5 Mayıs 14:00-18:00 saatleri arasında Tepe Nautilus'a bekliyoruz. Dilek Ağacı, Roman Orkestrası, Roman Dans Grubu ve ikramları ile Hıdrellez şenliği Tepe Nautilus'ta...

Devamını Oku

Tepe Nautilus

Çocukların Neşesi Çocuk Atölyeleri Tepe Nautilus'ta!

4 - 5 Mayıs tarihleri arasında Çocukların Neşesi Çocuk Atölyeleri Tepe Nautilus'ta! Maske Yapım ve Atlı Karınca Atölyeleri’nde hem öğrenip hem de eğlenmek isteyen tüm minikleri bekliyoruz!

Devamını Oku

Tepe Nautilus

Tepe Nautilus'ta Sihirbaz Okulu!

19 - 23 Nisan tarihleri arasında Sihirbaz Okulu Tepe Nautilus'ta! Sihirbaz olmanın tüm inceliklerinin öğrenileceği bu okula tüm çocukları bekliyoruz!

Devamını Oku

Tepe Nautilus

Tepe Nautilus’tan Alışveriş Çantası Hediye!

11-14 Nisan tarihleri arasında Tepe Nautilus’a gelerek tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes çevre dostu bez çantanın sahibi oluyor! Bu fırsatı kaçırmayın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER