Teras Park

Modifiye klasik araçlar Teras Park'ta hayranları ile buluşuyor.

Tüm klasik araç tutkunlarını 7 Temmuz Pazar Günü Modifiye Klasik Araç Sergisi etkinliğimizde nostaljik bir yolculuk yapmaya Teras Park AVM’ye bekleriz.

Devamını Oku

Teras Park

Teras Park 50 Adet 1.000 TL Yüklü Param Classic Kart Çekiliş Sonucu Açıklandı!

Teras Park AVM tarafından gerçekleştirilen çekiliş kampanyası ile kampanyaya katılanlar arasından 50 kişi 1000 TL yüklü Param Classic Kart ödülü kazandılar. İşte ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

Teras Park

Teras Park AVM Resim Sergisi!

Sarayköy Sakarya İlkokulu'nun resim sergisi 26 - 27 Nisan’da Teras Park AVM’de sizleri bekliyor.

Devamını Oku

Teras Park

23 Nisan'da Tüm Çocuklar Atatürk'le Yanyana!

Çocuklarımızı artırılmış gerçeklik teknoloji sayesinde Atatürk ile yan yana fotoğraf çektirmeye bekleriz. 23 Nisan Günü 10.00 ile 22.00 saatleri arasında tüm çocuklarımızı Teras Park AVM'ye bekliyoruz.

Devamını Oku

Teras Park

Haydi Çocuklar Boyayalım!

Şafak Yıldızı Anaokulu’nun, 6 - 7 Nisan tarihlerinde Teras Park AVM'de gerçekleştireceği sergi ve boyama etkinliğine tüm miniklerimizi yaratıcılıklarını geliştirmeye bekliyoruz.

Devamını Oku

Teras Park

Teras Park'ta Geleceğin Dili Robotik Kodlama Atölyesi!

30 - 31 Mart 2019 tarihlerinde Paüsa Enstitü Merkezi ile Teras Park AVM'nin birlikte gerçekleştireceği Robotik Kodlama etkinliği 12:00 - 20:00 arasında tüm çocuklarımız davetli.

Devamını Oku

Teras Park

Teras Park AVM’de PARAM Kart Çekiliş Kampanyası!

22 Mart - 26 Mayıs 2019 tarihleri arasında Teras Park'tan 150 TL ve üzeri harcama yapıp çekilişe katılan 50 kişi 1.000 TL, toplamda 50.000 TL yüklü PARAM Kart kazanıyor.

Devamını Oku

Teras Park

Teras Park AVM’de sürprizlerle dolu makyaj keyfi sizleri bekliyor!

16 - 17 Mart tarihleri arasında Teras Park AVM mağazalarından 150 TL ve üzeri alışveriş yapın, 3’lü makyaj seti ve makyaj uygulaması anında hediye kazanın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER