Trend Arena

Çorlu Fest Müzik Festivali!

23 - 24 - 25 Ağustos 2019 tarihlerinde tam 3 gün sürecek Çorlu Fest müzik festivalinde bir çok ünlü sanatçı sizlerle buluşacak.

Trend Arena

Trend Arena AVM'de Yıl Sonu Sergisi!

Türkiye Sakatlar Derneği Çorlu Şubesi ve Çorlu Halk Eğitim Merkezi El Sanatları Kursu tarafından hazırlanan Yıl Sonu Sergisi'ne tüm halkımız davetlidir.

Trend Arena

Trend Arena Dünya Dans Günü Gösterisi!

28 Nisan 2019 Perşembe günü Trend Arena AVM'de sahnelenecek Efsane Bilim, Sanat ve Teknoloji Derneği tarafından Dünya Dans Günü'ne özel hazırlanan dans gösterisine tüm halkımız davetlidir.

Trend Arena

İnşaat Atölyesi 23 Nisan'da Trend Arena'da!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı dolu dolu eğlence ile kutluyoruz. Birbirinden eğlenceli etkinliklerimiz ile 23 Nisan'da Trend Arena'da buluşuyoruz!

Trend Arena

Trend Arena Geri Dönüşüm Atölyesi!

20 - 21 Nisan 2019 tarihlerinde Namık Kemal Üniversitesi öğrencileri tarafından hazırlanan Geri Dönüşüm Atölyesi etkinliği Trend Arena'da sizleri bekliyor!

Trend Arena

Trend Arena Mandala Etkinliği!

Mandala Boyama Etkinliği 20 - 21 Nisan Tarihlerinde Trend Arena Avm'de! Minik ziyaretçilerimize özel etkinlikte; miniklerin odaklanma ve konsantrasyon süreleri güçlenirken aynı zamanda el becerileri de gelişiyor.

Trend Arena

Planetaryum ile yıldızlara doğru bir yolculuğa ne dersin?

Uzayın ve yıldızların olağanüstü şölenine sen de katılmak istersen, 20 Nisan Cumartesi günü saat 14:00'de Trend Arena'da yıldızlara doğru yolculuğumuz başlıyor.

Trend Arena

Trend Arena İnşaat Atölyesi!

13 - 14 ve 23 Nisan tarihlerinde 14:00 ile 17:00 saatlerinde Trend Arena Etkinlik alanında minik mühendisleri inşaat atölyesi etkinliğinde ağırlıyoruz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER