Trump AVM

Trump AVM Kuzucuk Sahne Şovu!

Trump AVM'den çocuklara ara tatil hediyesi! Çocukların çok sevdiği çizgi film Kuzucuk'un kahramanları ara tatilde Trump AVM'de çocuklarla buluşuyor!

Trump AVM

Trump Cadde Kalben Konseri!

Kendine özgü şarkıları ve yorumuyla özellikle gençlerin gözdesi olan Kalben, 26 Ekim Cumartesi günü Trump Cadde’de konser verecek. Konser herkesin ücretsiz katılımına açık olacak.

Trump AVM

Trump AVM Bulmaca Kulesi Müzikal Etkinliği!

Trump AVM'den çocuklara Cumhuriyet Bayramı hediyesi! Bulmaca Kulesi Sahne Şovu 26 - 29 Ekim tarihleri arasında her gün Trumpland'de! Üstelik katılım ücretsiz.

Trump AVM

Şirinler Sahne Şovu Türkiye'de İlk Kez Trump AVM'de!

Türkiye'de ilk kez! Şirinler özel şovuyla Trump AVM'ye geliyor! Tüm dünyanın çok sevdiği 'mavi küçük yaratıklar' Şirinler (The Smurfs), okula dönüş öncesi Trump AVM'de çocuklarla buluşuyor!

Trump AVM

Okul çantanız Trump AVM'den Hediye!

Trump Alışveriş Merkezi'nden okula dönüş kampanyası... Trump AVM mağazalarından aynı gün içinde 250 TL'lik alışveriş yapan herkese üzerini lisanslı karakterlerin süslediği okul çantaları hediye edilecek.

Trump AVM

Trump Cadde Koliva Konseri!

Koliva 22 Haziran Cumartesi akşamı saat 19:00'da Trump Cadde’de. Bu ücretsiz konseri kaçırmayın!

Trump AVM

11 Mayıs Trump Cadde Derya Uluğ Konseri!

Trump Cadde'de harika bir konsere daha hazır mısınız? Derya Uluğ sevilen şarkıları ile 11 Mayıs Cumartesi 19.00'da Trump Cadde'de. Tüm müzikseverleri bekliyoruz!

Trump AVM

Trump AVM Rüzgar Gülü Atölyesi!

Bu hafta sonu 27 - 28 Nisan tarihlerinde Trump Çocuk Katı'nda hep birlikte rüzgar gülü atölyesi yapıyoruz. Saat 14.00'te başlayacak bu eğlenceli ve ücretsiz atölye çalışmasına tüm çocukları bekliyoruz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER