Trump AVM

Trump Cadde Koliva Konseri!

Koliva 22 Haziran Cumartesi akşamı saat 19:00'da Trump Cadde’de. Bu ücretsiz konseri kaçırmayın!

Devamını Oku

Trump AVM

11 Mayıs Trump Cadde Derya Uluğ Konseri!

Trump Cadde'de harika bir konsere daha hazır mısınız? Derya Uluğ sevilen şarkıları ile 11 Mayıs Cumartesi 19.00'da Trump Cadde'de. Tüm müzikseverleri bekliyoruz!

Devamını Oku

Trump AVM

Trump AVM Rüzgar Gülü Atölyesi!

Bu hafta sonu 27 - 28 Nisan tarihlerinde Trump Çocuk Katı'nda hep birlikte rüzgar gülü atölyesi yapıyoruz. Saat 14.00'te başlayacak bu eğlenceli ve ücretsiz atölye çalışmasına tüm çocukları bekliyoruz.

Devamını Oku

Trump AVM

Maşa ile Koca Ayı Trump AVM'de

Çocuklara 23 Nisan hediyesi! Maşa ile Koca Ayı Konseri Türkiye’de ilk kez 20-23 Nisan tarihleri arasında her gün 12.00-14.00-16.00 ve 18.00’de Trump Avm‘nin çocuk katı Trumpland’de. Üstelik ücretsiz!

Devamını Oku

Trump AVM

İlyas Yalçıntaş 27 Nisan'da Trump Cadde'de

Trump Cadde konserlerinin Nisan ayı konuğu Türk pop müziğinin sevilen sesi İlyas Yalçıntaş. Genç şarkıcı, 27 Nisan Cumartesi akşamı saat 19:00’da Trump Cadde’de sahne alacak, izleyenlere müzik ziyafeti yaşatacak...

Devamını Oku

Trump AVM

Maşa ile Koca Ayı'dan 23 Nisan Konseri Trump AVM'de!

Çocukların çok sevdiği Maşa ile Koca Ayı, yepyeni müzikal şovları ile Türkiye’de ilk kez Trump AVM’nin çocuk katı sahnesinde olacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Trump AVM’de çocuklarla buluşacak olan Maşa ile Koca Ayı, şarkılar söyleyip dans edecek.

Devamını Oku

Trump AVM

Trump Çocuk Tiyatrosu Gururla Sunar!

Nisan Ayı boyunca Trump Çocuk Katı'nda yer alan wii sahnede her cumartesi ve pazar günü saat 13.00'te ücretsiz çocuk tiyatrosu yer alıyor. Tüm çocukları bekliyoruz.

Devamını Oku

Trump AVM

Trump AVM Hafta Sonu Çocuk Atölyesi ve Çocuk Tiyatrosu!

Bu hafta sonu Trump Çocuk Katı'nda hep birlikte piramit boyama atölyesi yapıyoruz. Saat 14.00'te başlayacak bu eğlenceli ve ücretsiz atölye çalışmasına 5-12 yaş arasındaki tüm çocukları bekliyoruz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER