Vadistanbul

Vadi İstanbul Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi Müzikal Etkinliği!

Dünyaca ünlü çizgi film Mucize’nin sevilen karakterleri Uğur Böceği ve Kara Kedi ile eğlence dolu bir hafta yaşamak için 16 - 24 Kasım tarihleri arasında tüm çocukları Vadistanbul’a bekliyoruz!

Vadistanbul

Vadi Açıkhava Berkay Konseri!

Vadi Açıkhava, 19 Ekim Cumartesi pop müziğin güçlü yorumcularından Berkay’ı ağırlıyor! Tüm geliri Mehmetçik Vakfı’na bağışlanacak olan konserde, Berkay’ın en sevilen şarkılarını, muhteşem sahne performansıyla birlikte dinlemeye hazır mısınız?

Vadistanbul

Vadistanbul’da Karnaval Gibi Bir Hafta Sonu!

Rengarenk kostümleri ve birbirinden eğlenceli müzikleriyle Circus Band, Vadistanbul 2. yaşına özel karnaval gibi bir hafta sonu için 14 - 15 Eylül 2019 tarihlerinde Vadistanbul'da. Kaçırmayın

Vadistanbul

Vadi İstanbul Bulmaca Kulesi Müzikal Etkinliği!

7 - 15 Eylül 2019 tarihleri arasında sevilen çizgi film Bulmaca Kulesi, eğlence ve bilmece dolu gösterisiyle Türkiye'de ilk defa Vadistanbul'da minik ziyaretçilerini bekliyor.

Vadistanbul

Vadi İstanbul Açıkhava Mor ve Ötesi Konseri!

Türk rock müziğinin sevilen grubu Mor ve Ötesi 31 Ağustos'ta Vadi Açıkhava'da sevenleriyle buluşuyor!

Vadistanbul

Mastercard ile Edis Konseri %20 İndirimli!

Mastercard ayrıcalığıyla Edis'i sahnede canlı izlemek. Paha Biçilemez. Durma, sen de Biletix’de Masterpass ile Mastercard’ını kullanarak Edis'in 6 Eylül US Polo Vadi Açıkhava konserini %20 indirimle izle!

Vadistanbul

Alışverişin Hediyesi Vadi Açıkhava'da Konser Bileti!

Vadistanbul Mağazalarından 30 Temmuz - 3 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapacağınız toplam 250 TL'lik alışverişinize, Vadi Açıkhava Konserleri için biletiniz hediye! 2 Ağustos Teoman konseri, 3 Ağustos Kenan Doğulu Konseri sizleri bekliyor.

Vadistanbul

Athena rüzgarı 13 Temmuz’da Vadi Açıkhava’da!

13 Temmuz 2019 Cumartesi akşamı Vadi Açıkhava Konserleri kapsamında Athena Konseri Vadistanbul'da sizleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER