Vadistanbul

Vadistanbul BMW X2 Çekiliş Sonucu Açıklandı!

21 Şubat 2020 tarihinde Vadistanbul'da noter huzurunda gerçekleşen çekilişle 1 kişi BMW X2 kazanan talihli belirlendi. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Vadistanbul

Vadistanbul Arı Maya Müzikli Gösterisi!

Vadistanbul’da bu hafta sonu da çocuklar çok mutlu! Arı Maya ve arkadaşı Willy, eğlenceli gösterileriyle Vadistanbul’a geliyor!

Vadistanbul

Vadistanbul BMW X2 Çekiliş Kampanyası!

Yeni yıl keyfinizi ikiye katlayın! 29 Kasım 2019 - 16 Şubat 2020 tarihleri arasında Vadistanbul mağazalarından yapacağınız toplam 250 TL’lik alışverişlerinizle BMW X2 sDrive 16d M Sport kazanma şansı yakalayın! Ayrıntılı bilgi AVM içi görsellerde ve katılım noktalarındadır.

Vadistanbul

Vadİstanbul Muhteşem Cuma Kampanyası Başlıyor!

Muhteşem Hediyeler Kazanmaya Ne Dersin? 29 Kasım Cuma günü 12.00 -22.00 arası Vadİstanbul zemin katta photobooth alanında fotoğraf çekil, muhteşem hediyelerden kazanan kişilerden ol!

Vadistanbul

Vadi İstanbul Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi Müzikal Etkinliği!

Dünyaca ünlü çizgi film Mucize’nin sevilen karakterleri Uğur Böceği ve Kara Kedi ile eğlence dolu bir hafta yaşamak için 16 - 24 Kasım tarihleri arasında tüm çocukları Vadistanbul’a bekliyoruz!

Vadistanbul

Vadi Açıkhava Berkay Konseri!

Vadi Açıkhava, 19 Ekim Cumartesi pop müziğin güçlü yorumcularından Berkay’ı ağırlıyor! Tüm geliri Mehmetçik Vakfı’na bağışlanacak olan konserde, Berkay’ın en sevilen şarkılarını, muhteşem sahne performansıyla birlikte dinlemeye hazır mısınız?

Vadistanbul

Vadistanbul’da Karnaval Gibi Bir Hafta Sonu!

Rengarenk kostümleri ve birbirinden eğlenceli müzikleriyle Circus Band, Vadistanbul 2. yaşına özel karnaval gibi bir hafta sonu için 14 - 15 Eylül 2019 tarihlerinde Vadistanbul'da. Kaçırmayın

Vadistanbul

Vadi İstanbul Bulmaca Kulesi Müzikal Etkinliği!

7 - 15 Eylül 2019 tarihleri arasında sevilen çizgi film Bulmaca Kulesi, eğlence ve bilmece dolu gösterisiyle Türkiye'de ilk defa Vadistanbul'da minik ziyaretçilerini bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER