Van AVM

Bayram öncesi en avantajlı alışveriş Van AVM’de!

1 - 2 - 3 Haziran tarihleri arasında aynı gün içinde tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Avantaj Card’lılar ''Şans Kapısı'' yarışmasından sürpriz hediyeler kazanıyor.

Devamını Oku

Van AVM

Eğitici ve öğretici Mikroplar Oyunu 27 - 28 Nisan'da Van AVM'de!

Eğitici ve öğretici Mikroplar Oyunu bu hafta sonu Van AVM'de çocuklarla buluşuyor. Çocukların aşıdan korkmamaları, sağlık için gerekli aşıları zamanında yaptırmaları gerektiğini anlatan çocuk ve sağlık üzerine yazılmış bu oyunu kaçırmayın!

Devamını Oku

Van AVM

Kardeşim Ozi Van AVM'de çocuklarla buluşuyor!

Eğlenceli bir hafta sonu geçirmek isteyen tüm çocukları bu hafta sonu 20 - 21 Nisan 2019 tarihlerinde ücretsiz Kardeşim Ozi Müzikali'ne bekliyoruz.

Devamını Oku

Van AVM

Bremen Mızıkacıları Müzikali Van AVM'de!

Grimm kardeşlerin unutulmaz masalı Bremen Mızıkacıları 13-14 Nisan'da Van AVM'de! Bir eşşek, bir köpek, bir kedi ve bir horozun hikayesinin sahneleneceği etkinliğimize tüm çocukları bekliyoruz.

Devamını Oku

Van AVM

Van AVM Ormanlar Kralı Aslan Müzikali!

Çocukların hafta sonuna eğlence katacak Ormanlar Kralı Aslan Müzikali 6-7 Nisan tarihlerinde Van AVM'de! Tüm çocukları bu eğlenceli etkinliğe bekliyoruz.

Devamını Oku

Van AVM

Kadın Giyim ve Kozmetik Alışverişi Yapın, Optik’ten Hediye Çeki Kazanın!

30-31 Mart tarihleri arasında Van AVM'den aynı gün içinde toplamda 300 TL ve üzeri kozmetik ve kadın giyim alışverişi yapan Avantaj Card’lılar, Opmar Optik’ten 100 TL hediye çeki kazanıyor!

Devamını Oku

Van AVM

Van AVM Hediye Çarkından Kadınlar Günü'ne Özel Sürpriz Hediyeler!

Kadınlar Günü’ne özel 8 – 9 – 10 Mart tarihlerinde aynı gün içinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Avantaj Card’lı kadın ziyaretçilerimiz sürpriz hediyeler kazanıyor.

Devamını Oku

Van AVM

Sevgililer Günü’ne Özel Hediye Yağmuru Van AVM’de

Avantaj Card sahipleri 9-10 şubat tarihlerinde Van AVM’den aynı gün içerisinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapın, sürprizlerle dolu Hediye Kabini'nden hediyeler kazanın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER