Watergarden

Watergarden Karne Şenliği’nin en eğlenceli oyunları Okko Macera Parkuru’nda!

14 - 23 Haziran tarihleri arasında karne coşkusunu doyasıya yaşamak için hemen formu doldur. Yarışmaya katıl, 4 farklı parkuru en hızlı sen tamamla, final yarışına katılmaya hak kazan!

Devamını Oku

Watergarden

Watergarden Sohbetleri devam ediyor!

30 Nisan Salı, saat 11.30’da gerçekleştirilecek 'Erken Yaşta Çoklu Dil Eğitiminin Zeka Gelişimindeki Önemi ve Anne-Baba Eğitim Semineri' sizleri bekliyor.

Devamını Oku

Watergarden

Watergarden Şakrak Oyun Atölyesi!

28 Nisan Pazar günü saat 15.00'da, 4-12 yaş grubuna uygun Şakrak Oyun Atölyesi Watergarden D and R'a geliyor! Bu etkinliğe tüm çocuklarımız davetlidir.

Devamını Oku

Watergarden

Alaaddin'in Sihirli Lambası Müzikali Watergarden'da!

Watergarden Çocuk Müzikalleri bu hafta sonu da tüm coşkusuyla devam ediyor; 27 Nisan Cumartesi Alaaddin'in Sihirli Lambası Müzikali'ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler... Not: Katılım ücretsizdir.

Devamını Oku

Watergarden

Watergarden'da Murat Tavlı ile Söyleşi ve İmza Günü!

'Vezgeçtim Sanma Sadece Büyüdüm' kitap yazarı Murat Tavlı ile Watergarden'da 27 Nisan Cumartesi saat 17.00'da yapılacak Söyleşi ve İmza Günü'ne herkes davetlidir.

Devamını Oku

Watergarden

Watergarden İrem Derici Konseri!

27 Nisan Cumartesi günü saat 20.00'da Watergarden Havuz Sahne'de gerçekleştirilecek İrem Derici konserine herkes davetlidir.

Devamını Oku

Watergarden

Watergarden 23 Nisan Festivali!

Watergarden’da 23 Nisan Şenlikleri başlıyor! Çocuklarımıza özel her biri birbirinden neşeli ve keyifli etkinlikler için Watergarden’da buluşalım!

Devamını Oku

Watergarden

Watergarden Atafest'19 Başlıyor!

25 Nisan - 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında Watergarden Festival Alanı'nda gerçekleştirilecek Ataşehir Eğitim - Kültür ve Sanat Festivali çocuk etkinliklerine herkes davetlidir.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER