Watergarden

FLO Watergarden Ümit Besen ve Pamela Konseri!

Ümit Besen & Pamela 28 Eylül'de FLO Watergarden Konserleri'nde sizlerle buluşuyor! Ümit Besen & Pamela’nın sevilen şarkılarıyla müziğe doymaya ve FLO'nun sürpriz hediyeleriyle eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır mısınız?

Devamını Oku

Watergarden

FLO 90'lar Partisi Ufuk Yıldırım Konseri!

Ufuk Yıldırım 27 Eylül'de FLO Watergarden Konserleri'nde sizlerle buluşuyor! Ufuk Yıldırım’ın sevilen şarkılarıyla müziğe doymaya ve FLO'nun sürpriz hediyeleriyle eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır mısınız?

Devamını Oku

Watergarden

FLO 90'lar Partisi Zafer Peker Konseri!

Zafer Peker'in sevilen şarkılarıyla müziğe doymaya ve FLO'nun sürpriz hediyeleriyle eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır mısınız? Zafer Peker 25 Eylül'de FLO Watergarden Konserleri'nde sizlerle buluşuyor!

Devamını Oku

Watergarden

Flo 90'lar Partisi Watergarden Deniz Arcak Konseri!

Deniz Arcak 18 Eylül'de FLO Watergarden Konserleri'nde sizlerle buluşuyor! Deniz Arcak'ın sevilen şarkılarıyla müziğe doymaya ve FLO'nun sürpriz hediyeleriyle eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır mısınız?

Devamını Oku

Watergarden

Watergarden’da harika bir atmosfere davetlisiniz!

27-28-29 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek kadınca fest’te; Ebru Şallı, Yağız İzgül, Neslihan Yargıcı, Selim Yuhay gibi ünlü isimlerle moda, dekorasyon, yeni trendler ve daha bir çok konunun konuşulacağı söyleşilerle rengarenk bir alışveriş festivali başlıyor!

Devamını Oku

Watergarden

FLO Eğlenceli Alışveriş Günleri başlıyor!

Alışverişinizi birbirinden keyifli konserler ve sürpriz hediyelerle ikiye katlamaya hazır mısınız? Hemen flo.com.tr ya da FLO Mağazaları’ndan 100 TL ve üzeri gerçekleştirdiğiniz alışverişinizle flo.watergarden.com.tr adresinden kaydınızı oluşturun!

Devamını Oku

Watergarden

FLO Watergarden Açıkhava Seksendört Konseri

Yılın en güzel zamanları geldi, dört gözle beklediğiniz konserler yeniden Watergarden'da! 31 Ağustos Cumartesi Seksendört ile açılış yapacak FLO Watergarden Açıkhava Konserleri’ne herkes davetlidir.

Devamını Oku

Watergarden

Watergarden Kadınca Fest!

Watergarden’da harika bir atmosfere davetlisiniz! 13-14-15 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek KADINCAFEST’te; Ebru Şallı, Yağız İzgül, Neslihan Yargıcı, Selim Yuhay gibi ünlü isimlerle moda, dekorasyon, yeni trendler ve daha bir çok konunun konuşulacağı söyleşilerle rengarenk bir alışveriş festivali başlıyor!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER