Watergarden

Bu sömestirde tüm çocuklar Watergarden'da doyasıya eğlenecek!

18 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında sen de Watergarden'a gel hem Tom ve Jerry ile tanışıp fotoğraf çektir hem de Tom ve Jerry’nin evinde birbirinden eğlenceli maceralara katıl!

Watergarden

Bu tatilde eğlence ve heyecan yine Watergarden’da!

Watergarden İstanbul’dan yapacağınız 100TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde çocuklara özel Zippline, Okko Extreme Macera Parkı, Vega Ice Buz Pisti ya da Tiyatro bileti kazanma şansı yakalayacaksınız!

Watergarden

Watergarden Alışveriş Festivali Başlıyor!

Watergarden İstanbul’da yepyeni bir alışveriş festivali başlıyor! 8-9-10 Kasım tarihlerinde Watergarden Taze Pazar Katı’nda gerçekleşecek alışveriş festivaline herkesi bekliyoruz.

Watergarden

FLO Watergarden Ümit Besen ve Pamela Konseri!

Ümit Besen & Pamela 28 Eylül'de FLO Watergarden Konserleri'nde sizlerle buluşuyor! Ümit Besen & Pamela’nın sevilen şarkılarıyla müziğe doymaya ve FLO'nun sürpriz hediyeleriyle eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır mısınız?

Watergarden

FLO 90'lar Partisi Ufuk Yıldırım Konseri!

Ufuk Yıldırım 27 Eylül'de FLO Watergarden Konserleri'nde sizlerle buluşuyor! Ufuk Yıldırım’ın sevilen şarkılarıyla müziğe doymaya ve FLO'nun sürpriz hediyeleriyle eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır mısınız?

Watergarden

FLO 90'lar Partisi Zafer Peker Konseri!

Zafer Peker'in sevilen şarkılarıyla müziğe doymaya ve FLO'nun sürpriz hediyeleriyle eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır mısınız? Zafer Peker 25 Eylül'de FLO Watergarden Konserleri'nde sizlerle buluşuyor!

Watergarden

Flo 90'lar Partisi Watergarden Deniz Arcak Konseri!

Deniz Arcak 18 Eylül'de FLO Watergarden Konserleri'nde sizlerle buluşuyor! Deniz Arcak'ın sevilen şarkılarıyla müziğe doymaya ve FLO'nun sürpriz hediyeleriyle eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır mısınız?

Watergarden

Watergarden’da harika bir atmosfere davetlisiniz!

27-28-29 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek kadınca fest’te; Ebru Şallı, Yağız İzgül, Neslihan Yargıcı, Selim Yuhay gibi ünlü isimlerle moda, dekorasyon, yeni trendler ve daha bir çok konunun konuşulacağı söyleşilerle rengarenk bir alışveriş festivali başlıyor!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER