Westalife

Westalife AVM Öğretmenler Günü Kampanyası!

24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Westalife AVM'ye gelip öğretmen kimliğini gösteren öğretmenlerimize kahve fincanı hediye ediyoruz.

Westalife

Westalife AVM Şemsiye Hediye Kampanyası!

25 Kasım'dan itibaren Westalife AVM'den aynı gün içinde yapacağınız toplamda 150 TL ve üzeri alışverişinize gökkuşağı şemsiye anında hediye!

Westalife

Westalife AVM ebebek Bebekoloji Konferansı!

Annelere müjde! Bebekoloji Konferansı 30 Kasım’da Westalife AVM'ye geliyor! Alanında Uzman Konuşmacıların ebeveyn ve ebeveyn olmak isteyen ziyaretçilerimizle buluşacağı ücretsiz konferansta sürpriz etkinlikler ve hediyeler de sizleri bekliyor olacak!

Westalife

WestaLife AVM Sinan Akçıl Mini Konser ve İmza Günü!

Birçok başarılı şarkıya imza atan sevilen sanatçı Sinan Akçıl 23 Kasım Saat 16.00'da imza gününün ardından mini bir konser ile Cumartesi gününüze keyif katmak için Westalife AVM’de!

Westalife

Westalife Niloya Müzikal Etkinliği!

Çocukların severek izlediği çizgi film Niloya eğlence dolu oyun ve aktivitelerle 21-22-23-24 Kasım tarihlerinde Westalife AVM’de miniklerle buluşuyor!

Westalife

Maysa ve Bulut Westalife AVM’de!

26 - 29 Ekim 2019 tarihleri arasında TRT Çocuk ekranlarında severek izlediğiniz Maysa ve Bulut’un eğlenceli maceralarını birde Westalife AVM ücretsiz gerçekleştirilecek Tiyatro sahnesinde izleyin!

Westalife

Maysa ve Bulut Westalife AVM’de!

26 - 27 - 28 - 29 Ekim tarihlerinde TRT Çocuk ekranlarında severek izlediğiniz Maysa ve Bulut’un eğlenceli maceralarını birde Westalife Tiyatro sahnesinde izleyin!

Westalife

Westalife AVM Elif'in Düşleri Müzikal Etkinliği!

Çocukların severek izlediği Elif'in Düşleri şarkılar ve oyunlarla dolu eğlenceli etkinliği ile 6-7-8 Eylül'de Westalife'da miniklerle buluşuyor!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER