Westalife

Westalife Keloğlan Masalları Etkinliği!

Hey Çocuklar! Keloğlan Masalları,karne heyecanınızı ve tatil coşkunuzu paylaşmaya Westalife'a geliyor! 25-31 Ocak tarihleri arasında hep birlikte eğlenmeye var mısınız?

Westalife

Çocuklar! Karne hediyeniz Westalife'da!

17 Ocak Karne günü karnesini Westalife AVM danışma bankosuna getiren ilk 400 öğrenciye Ops Play Kids oyun kartı ya da sinema bileti hediye!

Westalife

Westalife AVM Keloğlan Masalları Etkinliği!

Keloğlan Masalları, karne heyecanınızı ve tatil coşkunuzu paylaşmaya Westalife'a geliyor! 25-31 Ocak tarihleri arasında hep birlikte eğlenmeye var mısınız?

Westalife

Westalife AVM Öğretmenler Günü Kampanyası!

24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Westalife AVM'ye gelip öğretmen kimliğini gösteren öğretmenlerimize kahve fincanı hediye ediyoruz.

Westalife

Westalife AVM Şemsiye Hediye Kampanyası!

25 Kasım'dan itibaren Westalife AVM'den aynı gün içinde yapacağınız toplamda 150 TL ve üzeri alışverişinize gökkuşağı şemsiye anında hediye!

Westalife

Westalife AVM ebebek Bebekoloji Konferansı!

Annelere müjde! Bebekoloji Konferansı 30 Kasım’da Westalife AVM'ye geliyor! Alanında Uzman Konuşmacıların ebeveyn ve ebeveyn olmak isteyen ziyaretçilerimizle buluşacağı ücretsiz konferansta sürpriz etkinlikler ve hediyeler de sizleri bekliyor olacak!

Westalife

WestaLife AVM Sinan Akçıl Mini Konser ve İmza Günü!

Birçok başarılı şarkıya imza atan sevilen sanatçı Sinan Akçıl 23 Kasım Saat 16.00'da imza gününün ardından mini bir konser ile Cumartesi gününüze keyif katmak için Westalife AVM’de!

Westalife

Westalife Niloya Müzikal Etkinliği!

Çocukların severek izlediği çizgi film Niloya eğlence dolu oyun ve aktivitelerle 21-22-23-24 Kasım tarihlerinde Westalife AVM’de miniklerle buluşuyor!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER