Westpark

Westpark Bulmaca Kulesi Müzikal Gösterisi!

18 - 26 Ocak 2020 tarihleri arasında Sevilen çizgi film Bulmaca Kulesi bilmecelerle dolu eğlenceli gösterisiyle Westpark'ta!

Westpark

Anadolu Ateşi'nin Kıvılcımları WestPark'ta Parlıyor!

Anadolu Ateşi Dans Okulu öğrencilerinin hazırladığı muhteşem dans gösterisi 11 Ocak 2020 Cumartesi Westpark Akvaryum Katında sizleri bekliyor!

Westpark

Westpark Yılbaşı Pazarı!

Bayraklı Belediyesi Kadın Kooperatifi ve belediye kursiyerlerinin birbirinden güzel el emeği ürünlerinin yer alacağı yeni yıl hediye stant arabaları 27 – 29 Aralık tarihleri arasında Westpark’ta!

Westpark

Yeni Yıl Hediyeniz Westpark’tan!

26-31 Aralık tarihleri arasında tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde mini satranç takımı, sıcak su termosu, sırt çantası ve akvaryum giriş bileti gibi birbirinden değerli yüzlerce hediye Westpark ziyaretçilerini bekliyor!

Westpark

Çocuklar, Westpark Outlet’de eğlence tüm hızıyla devam ediyor.

Final Okulları'nın hazırladığı birbirinden keyifli atölye çalışmaları için 22 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında Westpark'ta buluşalım!

Westpark

Westpark Tasarım Pazarı!

Tasarım pazarı yarın Westpark'ta başlıyor. 22 - 23 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında aksesuarlar, tekstil ürünleri, süs eşyaları, sanatsal objeler, hediyelik eşyalar ve çok daha fazlası için Westpark Outlet'te buluşalım.

Westpark

Westpark Outlet Maşa ile Koca Ayı Müzikal Etkinliği!

18-24 Kasım tarihleri arasında minikler Maşa ile Koca Ayı etkinliğinde çoook eğlenecekler! Bu eğlenceli etkinliğimizi kaçırmayın.

Westpark

Westpark Outlet Mutluluk Ormanı Müzikli!

Haydi Çocuklar Westpark'a! 27 Ekim Pazar Günü Westpark Outlet'te Mutluluk Ormanı Müzikli çocuk tiyatrosu çocuk izleyicilerini bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER