Westpark

Çocuklar, Westpark Outlet’de eğlence tüm hızıyla devam ediyor.

Final Okulları'nın hazırladığı birbirinden keyifli atölye çalışmaları için 22 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında Westpark'ta buluşalım!

Westpark

Westpark Tasarım Pazarı!

Tasarım pazarı yarın Westpark'ta başlıyor. 22 - 23 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında aksesuarlar, tekstil ürünleri, süs eşyaları, sanatsal objeler, hediyelik eşyalar ve çok daha fazlası için Westpark Outlet'te buluşalım.

Westpark

Westpark Outlet Maşa ile Koca Ayı Müzikal Etkinliği!

18-24 Kasım tarihleri arasında minikler Maşa ile Koca Ayı etkinliğinde çoook eğlenecekler! Bu eğlenceli etkinliğimizi kaçırmayın.

Westpark

Westpark Outlet Mutluluk Ormanı Müzikli!

Haydi Çocuklar Westpark'a! 27 Ekim Pazar Günü Westpark Outlet'te Mutluluk Ormanı Müzikli çocuk tiyatrosu çocuk izleyicilerini bekliyor.

Westpark

Westpark Outlet Yöresel Ürünler Pazarı!

10 - 20 Ekim 2019 tarihleri arasında Yurdumuzun 7 bölgesinden çeşit çeşit doğal ürünler Westpark Outlet'te sizleri bekliyor.

Westpark

Westpark'tan Satranç Seti Hediye!

21 Eylül - 4 Ekim tarihleri arasında Westpark Outlet'den tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere satranç seti hediye.

Westpark

Kızılderili Kampı WestPark'ta!

Özlediğiniz macera Temmuz ayı boyunca her hafta sonu Westpark Outlet'te!! Akvaryum katında yapılacak olan ücretsiz Kızılderili etkinliğimize tüm minikler davetli

Westpark

Westpark Outlet Çikolata Günleri!

7 Temmuz Dünya Çikolata Günü’ne özel 4-14 Temmuz tarihleri arasında çikolata şelalesinde %20 indirim fırsatı Westpark Outlet'te sizleri bekliyor...

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER