Zafer Plaza

Zafer Plaza Teleferik Bileti Hediye Kampanyası!

Yaşasın tatil! Şimdi Zafer'de yaptığınız toplam 250 TL'lik her alışveriş, 26 Ocak'a kadar size gidiş dönüş teleferik bileti kazandırıyor!

Zafer Plaza

Zafer'de harika bir tatil başlıyor!

Anneler çocuklarını nasıl oyalayacaklar diye kara kara düşünmekten kurtuluyor, Sömestir tatilinde Zafer Plaza'ya gelen çocuklar hem eğleniyor, hem öğreniyor!

Zafer Plaza

Zafer Plaza Fikri Karayel Konseri!

Hazır mıyız? 2019'un son günlerine harika bir konserle veda ediyoruz. 29 Aralık 2019 Pazar günü Fikri Karayel ile doyasıya eğlenmek isteyen tüm misaifirlerimizi Zafer'e bekliyoruz.

Zafer Plaza

Zafer Plaza Büyük Yeni Yıl Festivali!

Büyük Zafer’de harika bir Yeni Yıl Festivali başlıyor! 16 - 30 Aralık 2019 tarihleri arasında sevdiklerinize en harika hediyeleri alın diye Zafer Plaza'da 250 TL'lik alışverişleriniz sürpriz hediyeli!

Zafer Plaza

Zafer Plaza Maysa ve Bulut Müzikal Etkinliği!

22 - 23 - 24 Kasım 2019 tarihlerinde Zafer Plaza AVM'de Büyük Zafer Büyük Tatil sloganıyla gerçekleştirilen etkinliklerde Maysa ve Bulut etkinliği sizleri bekliyor. Ara tatilde gerçekleşecek bu fırsatı kaçırmayın.

Zafer Plaza

Zafer'den Kumsal'da Geçerli 25 TL Hediye Çeki Fırsatı!

Siz alışverişte çocuklar eğlencede! 18 - 22 Kasım tarihleri arasında Zafer'de 100 TL'lik alışverişlerinize 25 TL'lik Kumsal kum oyun'da geçerli hediye çeki sizleri bekliyor.

Zafer Plaza

Zafer Plaza Derya Uluğ Konseri!

Zafer 20. yaşını Cumhuriyet Bayramı coşkusu ile kutluyor, Bursa Zafer'de buluşuyor! Gelin 27 Ekim'de Derya Uluğ konseriyle hem cumhuriyetimizin kuruluşunun coşkusunu hem de doğum günümüzün neşesini birlikte yaşayalım.

Zafer Plaza

Zafer Plaza Buray Konseri!

Zafer 20. yaşını Cumhuriyet Bayramı coşkusu ile kutluyor, Bursa Zafer'de buluşuyor! Gelin Buray konseriyle hem cumhuriyetimizin kuruluşunun coşkusunu hem de doğum günümüzün neşesini birlikte yaşayalım.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER