Zafer Plaza

Zafer Plaza Maysa ve Bulut Müzikal Etkinliği!

22 - 23 - 24 Kasım 2019 tarihlerinde Zafer Plaza AVM'de Büyük Zafer Büyük Tatil sloganıyla gerçekleştirilen etkinliklerde Maysa ve Bulut etkinliği sizleri bekliyor. Ara tatilde gerçekleşecek bu fırsatı kaçırmayın.

Zafer Plaza

Zafer'den Kumsal'da Geçerli 25 TL Hediye Çeki Fırsatı!

Siz alışverişte çocuklar eğlencede! 18 - 22 Kasım tarihleri arasında Zafer'de 100 TL'lik alışverişlerinize 25 TL'lik Kumsal kum oyun'da geçerli hediye çeki sizleri bekliyor.

Zafer Plaza

Zafer Plaza Derya Uluğ Konseri!

Zafer 20. yaşını Cumhuriyet Bayramı coşkusu ile kutluyor, Bursa Zafer'de buluşuyor! Gelin 27 Ekim'de Derya Uluğ konseriyle hem cumhuriyetimizin kuruluşunun coşkusunu hem de doğum günümüzün neşesini birlikte yaşayalım.

Zafer Plaza

Zafer Plaza Buray Konseri!

Zafer 20. yaşını Cumhuriyet Bayramı coşkusu ile kutluyor, Bursa Zafer'de buluşuyor! Gelin Buray konseriyle hem cumhuriyetimizin kuruluşunun coşkusunu hem de doğum günümüzün neşesini birlikte yaşayalım.

Zafer Plaza

Zafer Plaza Derya Uluğ Konseri!

Büyük Zafer, büyük eğlence! 20. doğum gününde Bursa Zafer'de 12 Ekim Cumartesi Zafer Plaza Üst Meydanda buluşuyor, Derya Uluğ konseriyle doyasıya eğleniyor!

Zafer Plaza

Zafer Plaza Buray Konseri!

Büyük Zafer, büyük eğlence! 20. doğum gününde Bursa Zafer'de buluşuyor, 11 Ekim Cuma günü Zafer Plaza Üst Meydan'da Buray konseriyle doyasıya eğleniyor!

Zafer Plaza

Ramazan'da Alışveriş Sizden Hediyeler Zafer Plaza'dan!

Ramazan alışverişleri Zafer Plaza'da çok keyifli. 6 Mayıs - 3 Haziran 2019 tarihleri arasında tek seferde 125 TL'lik alışverişlerinize iftar menüleri, sürpriz hediyeler Tam Puan kart ile bu Ramazan'da da sizinle.

Zafer Plaza

Ramazan'da Zafer Dopdolu!

Ramazan boyunca Zafer Plaza'da birbirinden eğlenceli etkinlikler sizleri bekliyor. Ramazan'ı dopdolu yaşamak isteyenleri Zafer Plaza'ya bekliyoruz.!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER