Zeruj Port

Zeruj Port Yıldızlı Günler!

10 Eylül 2019 Salı günü Zeruj Port AVM'de Yıldızlı Günler Sezon İndirimleri sizleri bekliyor. Ayda bir kere gelen bu fırsatı kaçırmayın.

Devamını Oku

Zeruj Port

Zeruj Port'ta okula dönüş muhteşem olacak!

7 - 8 Eylül Cumartesi ve Pazar günleri dop dolu çocuk eğlenceleri bol bol alışveriş ve güzel havanın tadını çıkartmanız için sizleri bekliyoruz.

Devamını Oku

Zeruj Port

Zerujport Açık havada sinema günleri!

Alışverişinize bir sinema molası vermeye ne dersiniz ? Eğer harika olur diyorsanız 3-4 Ağustos’ ta Zerujportavm ‘de açık havada sinema günleri sizleri bekliyor.

Devamını Oku

Zeruj Port

Zerujport Jeep Renegade Çekiliş Sonucu Açıklandı!

Zeruj Port Jeep Renegade çekilişini kazanan talihli Rabia Kandemir arabasına kavuşmak için gün sayıyor, #zerujportavm ‘de sürprizler bitmiyor.

Devamını Oku

Zeruj Port

Zerujport 1. Yaşını 3 Günlük Dev Bir Festival İle Kutluyor!

1. Yaşımızı Türkiye'nin Enleri ile kutluyoruz. Bizleri 1 sene boyunca bastacı eden siz En Değerli misafirlerimizi yanımız da görmekten mutluluk duyarız. 14/15/16 haziran Yaz Tatili Zerujport'ta baslıyoor...

Devamını Oku

Zeruj Port

Zerujport 20 Mayıs - 2 Haziran Ramazan Etkinlikleri!

Etkinliklerimizle zerujport'ta Ramazan bir başka güzel. Zerujport avm her akşam siz ve çocuklara özel programlarla buluşturuyor. Geleneksel Ramazan etkinliğimize davetlisiniz.

Devamını Oku

Zeruj Port

Zeruj Port'ta 23 Nisan Şenliği!

23 Nisan 2019 Salı günü 16:00 - 20:00 saatleri arasında Zeruj Port 23 Nisan Şenliğinde ücretsiz etkinlikler ve sürpriz hediyeler minik ziyaretçilerini bekliyor.⁣

Devamını Oku

Zeruj Port

Zeruj Port 23 Nisan Şenliği!

Tüm çocuklarımız 23 Nisan’da davetlimizdir.⁣ Ücretsiz etkinlikler ve hediyelerle 23 Nisan Ulusal⁣ Egemenlik ve Çocuk Bayramını birlikte kutluyoruz.⁣ Sevinin Çocuklar Övünün Büyükler.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER