Zeruj Port

Zeruj Port Avm Golden Friday!

Büyük Fırsat Günlerine Hazır Olun! 29/30 Kasım 1 Aralık tarihleri arasında Zeruj Port Avm'de Golden Friday İndirim Etkinliğinde Konserler, Sokak Sanatçıları, Muhteşem Çocuk Etkinleri ile Alışveriş ve Eğlence bir arada Herkesi Bekliyoruz.

Zeruj Port

Zeruj Port Büyük Fırsat Günleri!

20 kişiye altın hediyeli Zeruj Port Büyük Fırsat Günlerine hazır mısınız? Golden Friday kapsamında indirimler ve pek çok etkinlikler 29/30 Kasım, 1 Aralık tarihleri arasında Zeruj Port Avm'de.

Zeruj Port

Zeruj Port Golden Friday Çocuk Etkinlikleri!

Büyük Fırsat Günleri çocuklarla daha da güzel! 29/30 Kasım ve 1 Aralık tarihleri arasında çocuklar eğlencenin altın günlerini yaşayacak.

Zeruj Port

Zeruj Port Fettah Can Konseri!

Zeruj Port tarafından düzenlenen Golden Friday İndirim Etkinliği kapsamında 30 Kasım Cumartesi saat 18.00 da Fettah Can konseri sizlerle!

Zeruj Port

Zerujport Golden Friday İndirim Etkinliği!

Büyük Fırsat Günlerine Hazır Olun! 29/30 Kasım 1 Aralık tarihleri arasında Zeruj Port Avm'de Golden Friday İndirim Etkinliğinde Konserler, Sokak Sanatçıları, Muhteşem Çocuk Etkinleri ile Alışveriş ve Eğlence bir arada Herkesi Bekliyoruz

Zeruj Port

Zeruj Port Yıldızlı Günler!

10 Eylül 2019 Salı günü Zeruj Port AVM'de Yıldızlı Günler Sezon İndirimleri sizleri bekliyor. Ayda bir kere gelen bu fırsatı kaçırmayın.

Zeruj Port

Zeruj Port'ta okula dönüş muhteşem olacak!

7 - 8 Eylül Cumartesi ve Pazar günleri dop dolu çocuk eğlenceleri bol bol alışveriş ve güzel havanın tadını çıkartmanız için sizleri bekliyoruz.

Zeruj Port

Zerujport Açık havada sinema günleri!

Alışverişinize bir sinema molası vermeye ne dersiniz ? Eğer harika olur diyorsanız 3-4 Ağustos’ ta Zerujportavm ‘de açık havada sinema günleri sizleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER