Zeruj Port

Zerujport Açık havada sinema günleri!

Alışverişinize bir sinema molası vermeye ne dersiniz ? Eğer harika olur diyorsanız 3-4 Ağustos’ ta Zerujportavm ‘de açık havada sinema günleri sizleri bekliyor.

Devamını Oku

Zeruj Port

Zerujport Jeep Renegade Çekiliş Sonucu Açıklandı!

Zeruj Port Jeep Renegade çekilişini kazanan talihli Rabia Kandemir arabasına kavuşmak için gün sayıyor, #zerujportavm ‘de sürprizler bitmiyor.

Devamını Oku

Zeruj Port

Zerujport 1. Yaşını 3 Günlük Dev Bir Festival İle Kutluyor!

1. Yaşımızı Türkiye'nin Enleri ile kutluyoruz. Bizleri 1 sene boyunca bastacı eden siz En Değerli misafirlerimizi yanımız da görmekten mutluluk duyarız. 14/15/16 haziran Yaz Tatili Zerujport'ta baslıyoor...

Devamını Oku

Zeruj Port

Zerujport 20 Mayıs - 2 Haziran Ramazan Etkinlikleri!

Etkinliklerimizle zerujport'ta Ramazan bir başka güzel. Zerujport avm her akşam siz ve çocuklara özel programlarla buluşturuyor. Geleneksel Ramazan etkinliğimize davetlisiniz.

Devamını Oku

Zeruj Port

Zeruj Port'ta 23 Nisan Şenliği!

23 Nisan 2019 Salı günü 16:00 - 20:00 saatleri arasında Zeruj Port 23 Nisan Şenliğinde ücretsiz etkinlikler ve sürpriz hediyeler minik ziyaretçilerini bekliyor.⁣

Devamını Oku

Zeruj Port

Zeruj Port 23 Nisan Şenliği!

Tüm çocuklarımız 23 Nisan’da davetlimizdir.⁣ Ücretsiz etkinlikler ve hediyelerle 23 Nisan Ulusal⁣ Egemenlik ve Çocuk Bayramını birlikte kutluyoruz.⁣ Sevinin Çocuklar Övünün Büyükler.

Devamını Oku

Zeruj Port

Zeruj Port AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası Başladı!

1 Mart - 9 Haziran 2019 tarihleri arasında Zeruj Port AVM'den yapacağınız her 100 TL'lik alışveriş ile çekilişe katılma şansı yakalayın. Çekiliş sonunda Jeep Renegade sizin olsun.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER