Divarese

NetWork'te 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 300 TL NetWork bonus!

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında, BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılarak, NetWork'te tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 300 TL NetWork bonus kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Divarese

www.divarese.com.tr'de GarantiPay'le 200 TL bonus!

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasındawww.divarese.com.tr'de Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 3.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde 200 TL bonus verilecektir.Kampanyadan BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım yapıldıktan sonra ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlar faydalanabilir.Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Divarese

Divarese'de 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL Divarese bonus!

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında, BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılarak, Divarese'de tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL Divarese bonus kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Divarese

Bonus ile Dıvarese'de 6 taksit!

8 Nisan 2021-31 Aralık 2023 Divarese mağazalarında alışveriş tutarı limiti olmaksızın 6 taksit imkanı sunulacaktır.Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA POS'larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Divarese

Happy Bonus ile Beymen Grupta +4 Taksit Fırsatı!

Türkiye Finans Happy Bonus Kredi Kartları’nız ile Beymen, Beymen Club, Network ve Divarese'de 2 taksitli harcamalara +4 taksit imkanı sunulacaktır. Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir

Divarese

Seçili Giyim Firmalarında 100 TL MaxiPuan!

​Kampanya Ayrıntıları

Divarese

World ile E-ticaret Giyim ve Ayakkabı alışverişlerinde +4 taksit!

30 Kasım 2022 tarihine kadar seçili e- ticaret sitelerinden 100 TL ve üzeri taksitli Giyim ve Ayakkabı alışverişlerinize +4 taksit fırsatını kaçırmayın.

Divarese

Sağlam Kart ile iWallet'ta Birçok Ünlü Markada %15'e varan İndirim Fırsatı!

Kuveyt Türk bireysel kredi kartlarınızı iWallet'a kaydederek yapacağınız alışverişlerinizde market, giyim, teknoloji, mobilya, ev aksesuarları, seyahat, konaklama ve aktivite sektörlerinde birçok markada %15'e varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER